Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Меблі для дитячого садка

Вид товарів
Сортувати
3 520 грн

Зростаючапарта Розумник з фотодруком виробляється з ЛДСП. Продається в парі зі стільчиком. Регулювання висоти: 3 положення для парти, 2 положення для стільця. Додатково комплектується мольбертом або надбудовою з поличками.

артикул товару 03951
3 520 грн

Зростаюча парта Розумниця виробляється з ЛДСП. Продається в парі зі стільчиком. Регулювання висоти: 3 положення для парти, 2 положення для стільця. Додатково комплектується мольбертом. Додатково можливо прикрасити фотодруком.

артикул товару 03953
3 170 грн

Зростаюча парта Розумник виробляється з ЛДСП. Продається в парі зі стільчиком. Регулювання висоти: 3 положення для парти, 2 положення для стільця. Додатково комплектується мольбертом або надбудовою з поличками.

артикул товару 03952
4 455 грн

Зростаюча парта від 3 до 15 з фотодруком виробляється з ЛДСП. Продається в парі зі стільчиком. Регулювання висоти: 3 положення для парти, 3 положення для стільця. Виготовляється в двох варіантах: ширина 75 см і 90 см. Додатково комплектується надбудовою з поличками. Є вибір кольорів.

артикул товару 03964
3 575 грн

Зростаюча парта від 3 до 15 виробляється з ЛДСП. Продається в парі зі стільчиком. Регулювання висоти: 3 положення для парти, 3 положення для стільця. Виготовляється в двох варіантах: ширина 75 см і 90 см. Додатково комплектується надбудовою з поличками. Є вибір кольорів.

артикул товару 03965
1 695 грн

Стіл-парта з фотодруком виробляється з ЛДСП. Створює відмінний комплект зі стільчиками цієї серії. Є вибір кольорів.

артикул товару 03966
1 350 грн

Стіл-парта виготовляється  з ЛДСП. Створює відмінний комплект зі стільчиками цієї серії. Є вибір кольорів.

артикул товару 03967
1 200 грн

Тумба приліжкова Природа виготовляється з ДСП. Оснащена фурнітурою високої якості. Прикрашена фотодруком, який легко знімається.

артикул товару 03969
1 200 грн

Тумба приліжкова Зайки виготовляється з ДСП. Оснащена фурнітурою високої якості. Прикрашена фотодруком, який легко знімається.

артикул товару 03970
1 200 грн

Тумба приліжкова Метелики виготовляється з ДСП. Оснащена фурнітурою високої якості. Прикрашена фотодруком, який легко знімається.

артикул товару 03971
1 200 грн

Тумба приліжкова Ведмедик з букетом виготовляється з ДСП. Оснащена фурнітурою високої якості. фотодруком, який легко знімається.

артикул товару 03972
1 200 грн

Тумба приліжкова Віяло виготовляється з ДСП. Оснащена фурнітурою високої якості. Прикрашена фотодруком, який легко знімається.

артикул товару 03973
1 200 грн

Тумба приліжкова Formula 1 виготовляється з ДСП. Оснащена фурнітурою високої якості. Прикрашена фотодруком, який легко знімається.

артикул товару 03974
1 200 грн

Тумба приліжкова М+Д виготовляється з ДСП. Оснащена фурнітурою високої якості. Прикрашена фотодруком, який легко знімається.

артикул товару 03975
1 250 грн

Тумба приліжкова Ведмедик виготовляється з ДСП. Оснащена фурнітурою високої якості. Прикрашена фотодруком, який легко знімається.

артикул товару 03976

Дитячий сад - місце, яке стає дитині другим будинком. Саме тут він вчиться бути більш самостійним, обзаводиться друзями, звикає до нового способу життя, готується до школи. Тому особливо важливо, щоб в саду дитина відчувала себе комфортно - як фізично, так і морально.

Меблі для дитячого садка

Мебель для детского сада

Приміщення дитячих установ оформляють як можна привабливіше і яскравіше - розписують стіни, прикрашають кімнати іграшками, використовують яскраву і барвисту меблі. Така обстановка стає цікавою навіть для самого «домашнього» дитини і істотно спрощує процес адаптації.

У кожного малюка повинен бути свій особистий «меблевий» набір - дитячий шафа , стілець, ліжко, вішалка для рушників - все це метится кумедними особистими наклейками. Так ви зможете уникнути суперечок і поділів, плутанини в речах, забезпечите додаткову гігієну.

При цьому не можна забувати про вимоги, які висуваються до меблів для дет саду - яскраві фарби і покриття повинні мати відповідну сертифікацію і бути максимально безпечними. Зносостійкість також потрібна особлива, оскільки діти обов'язково будуть регулярно перевіряти меблі на міцність.

Плавні форми, закруглені кути, міцна фіксація, втоплена фурнітура - ці правила стандартні, однак переконатися в якості товару ніколи не буде зайвим. Крім того, меблі для садка повинна мати документи на відповідність ДСТУ, які у вас попросять при першій же санпроверке.

Кілька порад при виборі:

Якщо є можливість - вибирайте ліжечка з унікальним дизайном, це зробить процес підготовки до сну набагато цікавіше і легше. В інтернет-магазині «Matrason» ви зможете купити як стандартну, так і незвичайні меблі для дитячого садка, яка обов'язково сподобається малюкам.

Меблі для дитячих установ

Дошкільна підготовка сьогодні можлива не тільки в державних садках, але і приватних установах, орієнтованих на навчання дитини. Тут найчастіше немає спалень, проте є класні кімнати, обладнані за типом шкільних.

Парти, стільці, стелажі і шафи, дошки для посібників, робоче місце вчителя - ось основна меблі для такої кімнати. Вона повинна бути зручною і привабливою для учнів. Найкраще, якщо в класі будуть дитячі столи та стільці з регульованою висотою - хоча б кілька, для дітей, які істотно відрізняються від однолітків в зростанні.

У нас ви зможете вибрати дитячі меблі в садок за оптимальними цінами і з усіма супутніми документами. Крім того, ми можемо запропонувати зносостійкі матраци, зручні подушки, ковдри та постільну білизну. Акуратна доставка здійснюється сучасної транспортної службою по всій території України - до Києва, Харкова, Одеси чи будь-який інший населений пункт.