Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Стелажі в дитячу

Вид товарів
СортуватиДитячі стелажі - зручна можливість сортувати речі дитини так, щоб вони були в максимальному доступі. Відкриті полиці дозволяють навіть малюкові самостійно наводити порядок, розкладати або забирати потрібні речі. Крім того, стелаж більш безпечний, оскільки так дитина не зможе навіть випадково пошкодити руку дверцятами.

На що звернути увагу при виборі стелажа

Стеллажи в детскую

Дитячі меблі повинна бути безпечною - настільки, щоб ви могли залишити дитину одну в кімнаті, не побоюючись випадкових травм. Більшість батьків переживають про те, що стелаж або шафа буде використаний в якості сходів і дитина переверне важкий предмет на себе. В інтернет-магазині Matrason ви зможете купити меблі з захистом від перекидання - як невисокі дитячі комоди , так і стелажі. Спеціальне кріплення до стіни зробить шафа стійким навіть з навантаженнями, які йому обов'язково забезпечить допитлива дитина.

Класичний варіант стелажу передбачає наявність лише відкритих полиць, на яких можна барвисто розкласти книжки, коробки, великі іграшки, матеріали для творчості. Так дитина зможе відразу знайти і взяти необхідний йому предмет, чи не влаштовуючи безладу. Досить зручною також є модель з нижньої тумбою, яка може бути використана в якості ящика для більш дрібних іграшок - такий варіант полегшить і спростить процес наведення порядку в дитячій.

Висота виробу прямо прив'язана до зростання дитини: оскільки в дитячому шафі будуть зберігатися його речі - він повинен легко діставати до всіх полиць. У цьому плані особливо зручна модульна меблі, яка передбачає можливість внести зміни в зв'язку з ростом дитини.

Як правильно розмістити стелаж в дитячій

Відкритий шафа може бути виконаний в декількох варіантах:

Останній варіант дозволяє використовувати стелаж як практичною ширми (при цьому доступ до полиць буде з двох сторін). Значна перегородка створює ефект додаткової стінки і в той же час не повністю перекриває світло - відкриті полиці легко пропускають сонячні промені, додаючи інтер'єру легкості. Стелаж-перегородку можна використовувати як для поділу ігровий і спальної зони, так і для того, щоб відокремити особистий простір, якщо дитяча розрахована на двох і більше дітей.

Сучасні моделі стелажів часто припускають використання в якості одного з компонентів модульних меблів - при необхідності ви зможете доповнити набір іншими елементами, склавши зручну вам комбінацію.

Найчастіше стелаж використовується для зберігання книг, тому зручний не тільки малюкам, але і школярам. Зручні полиці дозволять розставити улюблені книги в звичному порядку, акуратно розмістити підручники, разноформатні альбоми, а з часом - і техніку.

У великому каталозі інтернет-магазину МатраСон ви зможете придбати не тільки класичні стелажі, а й моделі оригінальних форм - наприклад, відкритий шафа у вигляді великої машини, в «кузові» якої зберігаються улюблені іграшки.

Ми пропонуємо якісні меблі за низькими цінами, можливість оформити покупку в розстрочку, а також доставити замовлення в будь-яке місто України - Київ, Запоріжжя або іншого населеного пункту.