Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Модульні кімнати

Вид товарів
Сортувати



Кожному з батьків хочеться обставити дитячу кімнату не тільки практично, але і красиво. Хтось наймає дизайнера для оформлення барвистого інтер'єру, хтось самостійно вивчає стопки профільних журналів, а хтось йде більш легким шляхом, використовуючи модульні варіанти.

Що таке модульна дитячі меблі

Модульные комнаты

Це своєрідний меблевий конструктор, з якого ви на свій розсуд зможете скомбінувати найбільш підходящий варіант обстановки. Не обов'язково купувати повний набір - можна купити тільки ті елементи, які необхідні вам. Це особливо зручно, якщо кімната маленька або нестандартного планування.

Модульні меблі випускається наборами з декількох компонентів (іноді їх кількість вимірюється десятками). Кожен такий набір виконаний в певному стилі / кольорі, має однакову фурнітуру і малюнки, тому предмети меблів гармонійно поєднуються один з одним.

На сайті інтернет-магазину Matrason ви зможете придбати меблі для хлопчика або дівчинки, а також моделі унісекс - останні особливо гарні, якщо у вас різностатеві діти. До речі, деякі моделі можна переробити, видаливши характерну фотодрук або малюнки. Таку нейтральну меблі можуть «успадкувати» молодша дитина іншої статі або ж вона буде використана в інших кімнатах.

Навіть якщо ви спочатку купили мінімум елементів з набору - пізніше ви зможете придбати ті компоненти, які стали необхідні з ростом дитини - наприклад, письмовий стіл або шафа для книг. Серед елементів модульних меблів бувають:

Для невеликої дитячої спальні краще придбати ліжко-горище, яка має не тільки спальне ложе, але і стіл з шафою - така комбінація дозволить вам вигідно витратити мінімум корисної житлоплощі.

Як правильно зібрати дитячу модульну систему

Зазвичай виробник пропонує кілька зразків фінального складання або навіть повного оформлення кімнати. Ви можете скористатися запропонованими варіантами або зібрати набір на свій розсуд. Головне, щоб меблі були надійно зафіксована, особливо, якщо елементи кріпляться один до одного. Шафи і комоди краще парралельно кріпити до стіни - це вбереже їх від перекидання.

Сучасні моделі часто припускають наявність в наборі трансформерів - це, наприклад, може бути ліжко-стіл або стіл-полку. Встановлюючи такі меблі, подбайте, щоб у процесі трансформації вона не чіпляла інші предмети або стінки, залишала вільним прохід, що не блокувала двері.

Модульна система зручна в переїзді - це слово добре знайоме молодим сім'ям. У новій квартирі ви зможете перекомбініровать комплект з урахуванням особливостей планування, видалити вже непотрібні елементи або навпаки - додати нові.

На сайті інтернет-магазину МатраСон ви зможете придбати меблі для дитячої кімнати окремо або комплектом. Цікавий дизайн, безпечні закруглені форми, наявність широкої палітри кольорів допоможуть вам легко і красиво обставити кімнату для дитини. Якщо витрати на оновлення інтер'єру вельми істотні - зверніть увагу, що ми пропонуємо також покупку в розстрочку.

Швидка обробка замовлення, доставка по всій території України (в Запоріжжя, Одесу, Київ або інше місто) скоротять тимчасові витрати на покупку до мінімуму. Уже протягом кількох днів ви можете насолоджуватися обновкою.