Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Дитячі столи

Вид товарів
СортуватиДитячий столик - основне місце, де ваша дитина буде приймати їжу або займатися творчістю. Зручні меблі спроектована так, щоб малюк міг самостійно розташовуватися за столом, акуратно їсти або грати.

Як правильно вибрати дитячий столик

Детские столы

Підбираючи меблі в дитячу, сучасні батьки виділяють три основних правила - вона повинна бути практичною, зручною і безпечною. Тому перевагу зазвичай віддають меблів з натурального дерева або правильно оброблених аналогів. Пластикові варіанти, в свою чергу, більш легкі і зручні в транспортуванні.

Говорячи про форми, потрібно згадати, що серед різноманіття сучасних пропозицій варто вибирати столики із закругленими краями, надійною фурнітурою, яка буде максимально прихована. Прямокутні або квадратні столи більш зручні, ніж круглі - з такою стільницею дитина часто буде тримати лікті на вазі, що призводить до швидкої стомлюваності.

Гладка поверхня виробів полегшить догляд за меблями і прибирання. Особливо оцінять батьки стійку до подряпин ламіновану стільницю, від якої легко оттираются побічні результати дитячої творчості. Під ламінованим покриттям може бути яскравий малюнок, алфавіт або шахівниця для перших логічних ігор.

Сучасні моделі можуть мати в складі полки або ящики, де дитина зможе зберігати матеріали для творчості та дрібні іграшки, перші особисті речі. Як варіант - підйомна стільниця, під якою ящик, де помістяться навіть листи великого формату.

Виробивши звичку працювати за столом, дитина швидше і простіше освоїться в школі, де за партою йому доведеться проводити більшу частину навчального часу.

Окрему увагу потрібно буде приділити дитячим стульчикам , які можуть йти в комплекті або продаватися окремо. Для самих маленьких дітей рекомендують міцні стійкі моделі з ніжками, скошеними всередину - це зменшить можливість випадкових травм.

Стіл або парта

Парта - це письмовий стіл, у той час як звичайний рівний столик може також використовуватися на кухні. Це по достоїнству оцінять батьки, які привчають малюка до самостійного прийому їжі. Зручні меблі правильного розміру істотно спростить процес харчування. Рівна стільниця із закругленими краями - ідеальний варіант для розміщення перших дитячих сніданків, обідів, вечерь. Згодом дитина освоїться настільки, що зможе сам акуратно справлятися з улюбленими стравами.

Якщо у вас приватний будинок або дача - звичайний столик також можна використовувати на вулиці, де дитина проводить основну частину дня в літній час.

Більш старшим дітям, особливо школярам, підійдуть парти , де вони зможуть як займатися творчістю, так і робити домашні завдання. В інтернет-магазині Matrason, крім звичайних варіантів, представлені «зростаючі» моделі-трансформери, які будуть служити вам не один рік, підлаштовуючись під вікові особливості дитини.

Серед наших переваг також:

Скориставшись зручною каталогом пошуку, ви зможете легко підібрати необхідні меблі для вашого малюка.