Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Дитячі стільці

Вид товарів
СортуватиСідати дитина починає в районі півроку і з кожним днем все більше часу проводить в цій позі. За першим столиком він вчиться їсти і займається творчістю - ліпить, малює, клеїть. У шкільні роки робота за столом стає основним заняттям, тому правильність вибору меблів дуже важлива.

Як правильно вибрати стілець для дитини

Cтульчики

Потрібно пам'ятати, що стілець рідко «працює» самостійно - зазвичай він використовується разом зі столом або партою. Тому обов'язково потрібно звернути увагу на правильність комбінації. Найбільш простий варіант - купувати меблі комплектом, коли в наборі вже йдуть підігнані одна до одної компоненти. Другий, не менш вдалий варіант, - регульована меблі, завдяки чому ви зможете виставити правильну висоту парти і стільчика.

Основне правило підбору просте - потрібно посадити дитину за стіл так, щоб він поклав руки на стільницю. Якщо плечі при цьому підняті - стіл занадто високий.

Спинка вироби повинна використовуватися в обов'язковому порядку, тобто дитина повинна зручно спиратися спиною, відчуваючи підтримку, завдяки якій зможуть розслабитися м'язи і зменшиться навантаження на хребет. Звикнувши правильно сидіти і працювати за столом вдома, дитина буде легше переносити навчальний день в школі.

Висота спинки стільця закачується на рівні лопаток дитини. Висота ніжок меблів повинна бути такою, щоб ноги згиналися в колінах під прямим кутом, а стопи стояли на підлозі. При цьому не повинно створюватися ніякої напруги - подібне призведе не тільки до швидкої стомлюваності, але і може зашкодити здоров'ю дитини.

Дизайн сучасних дитячих стільців самий різний - це можуть бути як яскраві моделі, прикрашені симпатичними малюнками, так і міні-копії офісних стільців. В останньому випадку моделі не мають підлокітників, оскільки вони не регулюються, а неправильний наголос на них загрожує болями в шийному відділі.

Який матеріал краще для дитячого стільчика

Сьогодні впевнено тримається попит на продукцію з натуральних матеріалів. Дерев'яні меблі, хоч і дорожче, проте довговічніше, безпечніше і не загрожує алергіями. Вага стільчиків з цільного дерева додає їм стійкості - це важливо для маленьких дітей, які тільки знайомляться з першими меблями.

Молоді батьки можуть розповісти багато про регулярні прибираннях, які їм доводиться влаштовувати після кожного годування (малювання, ліплення і т.д.). Істотно полегшить процес чистки спеціальне покриття дерев'яної поверхні, а саме - максимально безпечний лак на водній основі.

Пластикові вироби дешевше і легше, зручніше в перенесенні, хоча термін служби у них значно коротший.

В інтернет-магазині Matrason при покупці стільчика, ви зможете вибрати колір виробу, який буде гармоніювати з дитячим столом або інтер'єром кімнати - в описі товару вказані можливі варіанти. Серед наших переваг також: