Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Полиці і дзеркала

Вид товарів
СортуватиНевеликі предмети інтер'єру, незважаючи на свій розмір, можуть бути дуже функціональні. Це правило добре підтверджують полки і вішалки в дитячій - яскраві і зручні, вони чудово справляються зі своїми завданнями, допомагаючи підтримувати порядок в кімнаті.

Як правильно вибрати полки і вішалки на стіну

Найбільш оптимальним є комбінований варіант, коли полку з'єднана з вішалкою в єдине ціле - це дозволяє максимально вигідно використовувати простір, якого, як відомо, дітям багато не буває.

Дитина повинна самостійно справлятися з меблями в своїй кімнаті - вчитися розвішувати одяг, прибирати іграшки, повертати на місце книги. Це означає, що настінну полицю краще прикріпити на зручному для малюка рівні. Безпечні матеріали, плавні лінії, обробка країв і кутів - класичні вимоги до дитячих меблів, які не можна ігнорувати і в цьому випадку.

Світлі або темні тони, малюнки, тиснення або інкрустація - в нашому магазині ви зможете підібрати дитячі навісні полки найбільш підходящого вам дизайну. Ширина полички невелика і підійде для дрібних побутових предметів або іграшок. Якщо ви шукаєте відкриту меблі для книг - вам краще придбати стелажі в дитячу , зручні відділення яких акуратно розмістять різноформатних літературу, об'ємні канцтовари.

На що звернути увагу при виборі дзеркала в дитячу

Полки и зеркала

Вже після року дитина осмислено сприймає своє відображення. Ігри перед дзеркалом, знайомство з особливостями свого тіла і міміки займають чималу частину в дослідженні себе і навколишнього світу. Згодом діти, а особливо дівчатка все більше приділяють уваги своєму зовнішньому вигляду, вчаться охайності, вмінню правильно підбирати одяг - і хто, як не дзеркало допоможе в цій справі?

Тому головна вимога до дзеркала в дитячій - щоб воно було середнього або великого розміру і знаходилося на правильному рівні, тобто досить низько. Знайомство з предметом буде проходити не тільки на відстані, але і при досить близькому контакті, в результаті чого дзеркало потрібно буде регулярно мити. Це означає, що раму варто підбирати максимально просту і гладку, без зайвих завитків або різьблення.

Саме скло повинне бути надійно зафіксовано, а кромка вироби - гладко обробленої.

В інтернет-магазині Matrason ви зможете купити зручні ящики для іграшок , висота яких дозволяє прикріпити над ними полку або дзеркало. У нашому каталозі - великий вибір меблів, завдяки чому ви зможете легко обставити стильну дитячу для своєї дитини.

Серед наших плюсів також:

Ми допоможемо вигідно зробити практичну покупку, яка прослужить не один рік, прикрашаючи ваш будинок.