Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Дитячий текстиль

Вид товарів
Сортувати
1 458 грн

Ковдра Бамбіно Billerbeck дуже тепла і щільна. Наповнення - натуральна овеча вовна. Чохол: гладкофарбований трикотаж.

артикул товару 03726
1 800 грн

Ковдра Бамбус Billerbeck дуже легка і щільна. Наповнення - волокно бамбука. Чохол: жаккардовий сатин.

артикул товару 03727
1 374 грн

Ковдра Бебі Billerbeck дуже легка і щільна. Наповнення - гіпоалергенне волокно. Чохол: кольорова бавовна.

артикул товару 03728
1 338 грн

Ковдра Зодіак Billerbeck дуже легка і щільна. Наповнення - гіпоалергенне волокно. Чохол: кольорова бавовна.

артикул товару 03729
1 242 грн

Ковдра Казка Billerbeck дуже легка і щільна. Наповнення - гіпоалергенне волокно. Чохол: кольорова бавовна, гладкофарбований трикотаж.

артикул товару 03730
2 814 грн

Ковдра Камелія Billerbeck дуже комфортна і щільна. Наповнення - верблюжа вовна. Чохол: мікромодальний сатин.

артикул товару 03731
4 722 грн

Ковдра Кашемір Billerbeck дуже комфортна і щільна. Наповнення - чесана овеча вовна 50%, кашемір 50%. Чохол: суперм'який мікромодальний сатин.

артикул товару 03732
1 500 грн

Ковдра Кітті Billerbeck дуже комфортна і щільна. Наповнення - альпійська чесана овеча вовна. Чохол: сатин.

артикул товару 03733
1 464 грн

Ковдра Кітті Billerbeck дуже комфортна і якісна. Виробляється в двох варіантах: стандарт (вага 800 гр) і полегшена (вага 400 гр). Наповнення - альпійська чесана овеча вовна. Чохол: 100% бавовна.

артикул товару 03734
780 грн

Ковдра Наталія Billerbeck дуже комфортна якісна. Виробляється в двох варіантах: стандарт (вага 750 гр) і полегшена (вага 500 гр). Наповнення - чесана овеча вовна. Чохол: 100% бавовна.

артикул товару 03735
2 760 грн

Ковдра Тіффані Billerbeck дуже комфортна якісна. Наповнення - шовк "тусса". Чохол: модальний сатин.

артикул товару 03736
2 240 грн

Ковдра Юніор Billerbeck дуже комфортна якісна. Наповнення - альпійська чесана овеча вовна. Чохол: 100% сатин.

артикул товару 03737
1 860 грн

Ковдра Вікторія Billerbeck дуже комфортна якісна. Наповнення - пух гусячий 90%. Чохол: кольоровий тонкий тик.

артикул товару 03738
1 860 грн

Ковдра Магнолія Billerbeck дуже комфортна і якісна. Наповнення - пух гусячий 90%, подрібнене перо 10%. Чохол: кольоровий тонкий тик.

артикул товару 03739
1 566 грн

Комплект дитячий Бамбіно Billerbeck складається з комфортної подушки і легкої ковдри. Наповнення: альпійська чесана овеча вовна. Чохол: трикотаж; гладкофарбований трикотаж.

артикул товару 03778

Який вибрати текстиль для дитячої кімнати - штучні матеріали або натуральні

Детский текстиль

При виборі продукції для дітей якість виробів виступає на перший план - і мова йде не тільки про щільність тканини і надійності швів. Сьогодні все більше уваги батьки приділяють саме матеріалами, які лягли в основу вироби. Більшість покупців шукають подушки і ковдри з натуральних складових, правильна обробка яких мінімізує можливість виникнення алергії.

Так, наприклад, в якості наповнювача для дитячих ковдр і подушок використовують:

У кожного з цих матеріалів свої переваги, про які ви зможете прочитати в описі товарів на сайті інтернет-магазину Matrason.

Натуральна тканина чохла тактильно приємна, легко провітрюється, швидко сохне. Якісна забарвлення витримує численні прання і прасування, не линяє в процесі використання.

У той же час сучасні штучні матеріали істотно підвищили свій рейтинг, оскільки їх якість часто не поступається натуральним, а ціна залишається низькою. Антиалергенне спецволокно - легке і «дихає», податливі в русі, витримує регулярні прання, швидко сохне. До того ж штучні матеріали не ставляться притулком постільних кліщів.

Завдяки сучасному різноманіттю моделей ви зможете придбати як тепле зимове, так і легке літнє ковдру, завдяки чому сон вашої дитини буде комфортним в будь-яку погоду. Запасний комплект зручно розміститься в надрах дитячого дивана або шафи.

Як підібрати розмір текстилю

На нашому сайті у кожного з товарів є чіткі технічні характеристики, які містять інформацію про складові і розмірі вироби. Зверніть увагу - деякі моделі подушок або ковдр можуть бути виконані в декількох розмірах або в полегшеному варіанті, що передбачено виробником.

Розміри текстилю часто прив'язані до класичних розмірах дитячих ліжок і матраців, які ви також зможете придбати на нашому сайті. Вважається, що ковдра повинна дорівнювати розмірам ліжка або бути трохи більше, щоб у дитини була можливість «укутати». Габарити простирадла повинні бути набагато більше матраца - це дозволить глибше заправити тканину, утримуючи її на місці навіть під час неспокійного дитячого сну.

При покупці звертайте увагу на особливості прання вироби - неправильний підбір температурного режиму може привести до того, що постіль істотно зменшаться або деформуються.

В інтернет-магазині Matrason ви зможете купити дитячий текстиль для новонародженого, школяра або підлітка. Якісні матеріали, привабливі забарвлення, можливість вибрати потрібний розмір - дозволять вам облаштувати по-справжньому затишне спальне місце в дитячій. Широкий вибір, низькі ціни, можливість придбати товар в розстрочку, швидка доставка по всій Україні (Київ, Запоріжжя або інше місто) - ось чому наші покупці завжди повертаються до нас, щоб зробити нове замовлення.