Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Ліжка Букова меблева майстерня, Червоноград

Вид товарів
Сортувати
14 850 грн

Ліжко Камелія виготовляється з деревини бука в двох варіантах: щит і масив. У комплекті йдуть 2 шухляди для білизни, які можуть бути виконані з ДСП або дерева. Великий вибір кольорів дерева.

артикул товару 00837
11 105 грн

Вів'єн - ліжко з натуральної деревини бука. Виробляється в полуторному і двоспальному розмірах. В якості додаткової комплектації можна вибрати шухляди для білизни або підйомний механізм

артикул товару 00838
15 675 грн

Ліжко дитяче Грація виробляється з міцної деревини бука в односпальному і полуторному розмірах. Також можливе виробництво з деревини ясена. У комплект ліжка входять шухляди для білизни на роликах. Також додатково можна вибрати відстань між ламелями. Для тонування представлені кольори в асортименті.

артикул товару 02841
7 425 грн

Ліжко з бука Майя виробляється з щита високої якості. Також можливе виробництво з щита ясена. Можливі розміри: полуторний і двоспальний. У додатковий комплект можуть входити шухляди для білизни на роликах або підйомний механізм. Також додатково можна зміцнити основу під матрац зменшивши відстань між ламелями. Для тонування деревини представлений асортимент кольорів.

артикул товару 02846
5 115 грн

Ліжко Тоскана виробляється з щита бука. Також можливе виробництво з деревини ясена. Можливі розміри: полуторний, двоспальний. Додатково комплектується шухлядами для білизни на роликах. Широкий асортимент квітів для тонування деревини. Можливе виробництво за вашими розмірами.

артикул товару 02847
10 148 грн

Ліжко Кронос виробляється з щита бука. Також можливе виробництво з деревини ясена. Можливі розміри: полуторний, двоспальний. Широкий асортимент кольорів для тонування деревини. Можливе виробництво за вашими розмірами.

артикул товару 02850