Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Ліжка Естелла

Вид товарів
Сортувати
11 130 грн

Ліжко дерев'яне Селена з підйомним механізмом виготовляється з масиву або щита бука. Розміри: полуторний або двоспальний. Комплектується об'ємним коробом для білизни та підйомним механізмом.

артикул товару 00795
11 890 грн

Ліжко з бука Селена-Аурі з підйомним механізмом виробляється в двоспальному і полуторному розмірах. Має місткий короб для білизни. Є можливість вибрати відстань між ламелями. Широка колірна гамма тонування дерева.

артикул товару 00799
11 130 грн

Ліжко Діана виробляється з натуральної деревини бука. Виробництво можливе як з масиву, так і з щита. Також можна вибрати відстань між ламелями. Широкий вибір кольорів.

артикул товару 00807
5 560 грн

Венеція - ліжко, яке виробляється з високоякісної деревини бука. Виготовляється з щита або масиву в різних розмірах: односпальному, полуторному і двоспальному. Широка колірна гамма.

артикул товару 00808
4 960 грн

Ліжко Нота з бука дуже оригінальне і виготовляється в односпальному розмірі, але різної довжини. Можливі варіанти виробництва з щита або масиву. За бажанням, можна укомплектувати шухлядами для білизни і планкою безпеки. Великий вибір кольорів.

артикул товару 00809
4 660 грн

Рената - ліжко з натурального бука. Виготовляється з масиву або клеєного щита. Великий вибір розмірів: односпальне, полуторне і двоспальне. Багато варіантів тонування дерева.

артикул товару 00810
7 060 грн

Ліжко дерев'яне Титан виробляється з масиву або щита бука в полуторному або двоспальному розмірах. За бажанням, стандартну відстань між ламелями можна змінити.

артикул товару 00811
6 130 грн

Ліжко Венеція люкс дерев'яне виконане з натуральної деревини бука. Може бути виконане з щита або цільного масиву бука. Також можна вибрати односпальний, полуторний або двоспальний розмір і бажану відстань між ламелями.

артикул товару 00834
6 260 грн

Дерев'яне ліжко Нота плюс виготовляється з натурального бука. Може бути укомплектоване шухлядами для білизни і планкою безпеки. Також є вибір відстані між ламелями. Безліч варіантів тонування.

артикул товару 00835
5 860 грн

Ліжко деревяне букове Нота бене виробляється в розмірах 160х200 та 160х190. Додатково можлива комплектація двома або чотирма шухлядами на роликах. Кольори дерева в асортименті. Висота ліжка: ізголівє - 67см, ізніжжя 35 см.

артикул товару 00904
10 560 грн

Ліжко Дует двоярусне виробляється з масиву або щита бука. Розмір односпальний. Додатково комплектується планкою безпеки і шухлядами для білизни на роликах з боковинами з ДСП, або деревини бука. Кольори в асортименті.

артикул товару 00944
12 160 грн

Ліжко Дует Плюс двоярусне виготовляється з масиву або щита бука. Розмір односпальний. Додатково комплектується планкою безпеки і шухлядами для білизни на роликах з боковинами з ДСП або деревини бука. Кольори в асортименті.

 
артикул товару 04918
Новинка
7 530 грн

Ліжко-будиночок Амі з натуральної деревини бук. Можливо виготовити в щиті або масиві. За бажанням можна укомплектувати планкою безпеки. Можливі різні варіації даної моделі. Можлива комплектація шухлядами для білизни.

артикул товару 04930
Новинка
5 090 грн

Популярне ліжко Рената в оновленій моделі Рената Люкс з високим узголів'ям 83 см. Таке узголів'я дозволяє покласти високий матрац, і підходить в будь-який інтер'єр. Виготовляється з масиву або клеєного щита. Великий вибір розмірів: односпальний, полуторний і двоспальний. Багато варіантів тонування дерева.

артикул товару 04931
Новинка

Ліжко - це не тільки доповнення до інтер'єру, але і комфорт, практичність і місце для повноцінного відпочинку кожної людини. Завдяки великому вибору ліжок Естелла, спальня може перетворитися в унікальне місце, де переважають затишок, тепло, вишуканість. Використання натуральних матеріалів для виготовлення меблів буде важливою перевагою.

Натуральні букові ліжка Естелла

Особливою відзнакою меблів Естелла є те, що їх виготовляють з натурального дерева. А це вже екологічно чистий, міцний і надійний матеріал, який легко тонується під різні деревні породи:

І це не вся доступна палітра відтінків, які можуть бути використані для таких меблів. Натуральний лак, яким покрита дерев'яна поверхня, безпечний і не токсичний.

Придбати продукцію Естелла - значить додати в свій інтер'єр розкішні, практичні і дуже гарні меблі. Вони принесуть не тільки користь, але і позитивні емоції в процесі експлуатації. Такі ліжка - це завжди висока якість і здоровий сон власника.

Дана меблева фабрика виробляє не тільки спальні ложа, але і комоди, тумбочки, які гармонійно доповнюють один одного.

Ліжка Естелла - обов'язково з ламелями

Меблі Естелла - ніжність, вишуканість, досконалість, це нова формула комфорту.

Щодо розмірного ряду ліжка можна поділити на:

Конструкції можуть бути:

Ламелі, які використовують для ліжок, можуть бути:

Вигнута форма ламелі гарантує анатомічно правильне положення людини уві сні, рівномірно розподіляючи масу тіла, забезпечуючи ортопедичний ефект. Якісний матрац посилить і закріпить цю дію.

В інтернет-магазині Matrason можна вибрати ліжко з натурального матеріалу, в приємній колірній палітрі, яка гармонійно доповнить інтер'єр спальні. Широкий вибір і зручність таких меблів забезпечить комфорт. Лаконічність і витонченість ліній, які спочатку продумані дизайнерами, дозволить використовувати таке ліжко в сучасній кімнаті.

Консультанти нашого магазину завжди допоможуть визначитися з вибором, оперативно уточнять ціну і організовують швидку доставку в будь-який куточок України: Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, або інше місто за вашим вибором.