Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Ліжка Луна

Вид товарів
Сортувати
4 480 грн

Дитяче дерев'яне ліжко-диван Адель виробляється з деревини бука в односпальному розмірі. Основа під матрац — ортопедичні ламелі. Додатково комплектується планкою безпеки та висувними шухлядами. Кольори для тонування в асортименті. Можливе виробництво індивідуальних розмірів.

артикул товару 03615
7 135 грн

Кровать деревянная Бонни производится из древесины бука в односпальном размере. Длина нижнего выдвижного яруса на 10 см. меньше верхнего. Дополнительная комплектация: планка безопасности и выдвижные ящики для белья. Цвета для тонировки в ассортименте. Возможно производство нестандартных размеров.

артикул товару 03616
7 290 грн

Ліжко дерев'яне Амелі виготовляється із деревини бука в односпальному розмірі. Додаткова комплектація: планка безпеки та висувні шухляди для білизни. Кольори для тонування у асортименті. Можливе виробництво нестандартних розмірів.

артикул товару 03617
8 465 грн

Дерев'яне ліжко-трансформер Лаккі виготовляється із деревини бука в односпальному розмірі. Додаткова комплектація: планка безпеки і висувні шухляди для білизни. Кольори для тонування в асортименті. Можливе виробництво нестандартних розмірів.

артикул товару 03618
3 430 грн

Дитяче дерев'яне ліжко-диван Мартель виготовляється із деревини бука у односпальному розмірі. Основа під матрац — ортопедичні ламелі. Додатково комплектується планкою безпеки і висувними шухлядами. Кольори для тонування в асортименті. Можливе виробництво за індивідуальними розмірами.

артикул товару 03619
7 025 грн

Ліжко дерев'яне Соня 1 виробляється з деревини бука в односпальному розмірі. Довжина нижнього висувного ярусу на 10 см. менше верхнього. Додаткова комплектація: планка безпеки і висувні шухляди для білизни. Кольори для тонування в асортименті. Можливе виробництво нестандартних розмірів.

артикул товару 03620
5 980 грн

Дитяче дерев'яне ліжко-диван Тедді 1 виробляється з деревини ясена в односпальному розмірі. Основа під матрац: ортопедичні ламелі. Додатково комплектується планкою безпеки і висувними шухлядами. Кольори для тонування в асортименті. Можливе виробництво індивідуальних розмірів.

артикул товару 03621
7 610 грн

Ліжко дерев'яне Тедді Дуо виробляється з деревини бука в односпальному розмірі. Довжина нижнього висувного ярусу на 10 см. менше верхнього. Додаткова комплектація: планка безпеки і висувні шухляди для білизни. Кольори для тонування в асортименті. Можливо виробництво нестандартних розмірів.

артикул товару 03622
3 980 грн

Дитяче дерев'яне ліжко-диван Хюго виробляється з деревини бука в односпальному розмірі. Основа під матрац: ортопедичні ламелі. Додатково комплектується планкою безпеки і висувними шухлядами. Кольори для тонування в асортименті. Можливе виробництво індивідуальних розмірів.

артикул товару 03623
3 915 грн

Дитяче дерев'яне ліжко-диван Вінні виробляється з деревини бука в односпальному розмірі. Основа під матрац: ортопедичні ламелі. Додатково комплектується планкою безпеки і висувними шухлядами. Кольори для тонування в асортименті. Можливе виробництво індивідуальних розмірів.

артикул товару 03624
8 940 грн

Адель Duo Двоярусне ліжко-трансформер Місяць з бука. Надійне і красиве дитяче ліжко з натурального дерева.
Зручні сходи дозволять дитині з легкістю забратися на верхнє спальне місце. За необхідності ліжко може комплектуватися виїзними шухлядами для дитячих іграшок, білизни, або інших дрібниць.

артикул товару 04810
6 745 грн
артикул товару 05017
Новинка
4 060 грн

Детская деревянная кровать Барни производится из древесины бука в односпальном размере. Основание под матрас: ортопедические ламели. Дополнительно комплектуется планкой безопасности и выдвижными ящиками. Цвета для тонировки в ассортименте. Возможно производство по индивидуальным размер

артикул товару 05020
Новинка
5 682 грн
артикул товару 05078
Новинка
5 425 грн

Детская деревянная кровать Асти производится из древесины бука в односпальном размере. Основание под матрас: ортопедические ламели. Дополнительно комплектуется планкой безопасности и выдвижными ящиками. Цвета для тонировки в ассортименте. Возможно производство по индивидуальным размерам

артикул товару 05079
Новинка

Меблева компанія Луна - це фабрика, яка спеціалізується на виробництві ліжок для дітей та підлітків. У своїх моделях виробник примудряється поєднувати сучасні технології обробки, стильний дизайн і екологічно чисті матеріали. Ліжка ТМ "Луна" відрізняються вишуканістю, якістю виконання і функціональністю, що завжди буде актуальним і модним.

Меблі ТМ "Luna" - найкращий вибір для дитячої спальні

У дитячому віці спокійний, міцний сон особливо важливий, і це прекрасно відомо колективу української фабрики. Цей виробник дуже відповідально ставиться до розробки та виготовлення кожної нової моделі, саме тому вся продукція ТМ "Луна" може похвалитися такими характеристиками, як:

Унікальний, впізнаваний стиль, в якому витримані всі моделі цього виробника, відрізняється строгістю і універсальністю. Купуючи таке ліжко, вам не доведеться робити в кімнаті капітальний ремонт зі зміною інтер'єру, щоб обновка виглядала гармонійно. Меблі ТМ "Луна" чудово доповнять і прикрасять будь-який дизайн.

Важливою перевагою цих меблів є їх екологічність. Сировиною для виробництва ліжок служить натуральна деревина карпатського бука. До речі, завдяки використанню вітчизняної сировини, ціна на продукцію цієї компанії дуже демократична.

Компактність і функціональність ліжок ТМ "Луна"

Купівля спального ложа від цього виробника допоможе вам заощадити і впорядкувати простір в дитячій спальні. Всі вироби досить масивні, але дуже компактні. Більшість моделей оснащені місткими шухлядами, в яких зручно зберігати постільну білизну, іграшки та одяг дитини.

Особливо сильно компанія "Луна" пишається своїми двоярусними моделями, а також ліжками-трансформерами. Це - прекрасний варіант для малогабаритних квартир, якщо в родині підростає двоє діток. При виробництві таких виробів особлива увага приділяється надійним механізмам трансформації і кріпленням. За невелику додаткову плату ви можете замовити додаткову планку безпеки, яка захистить малюка від падіння.

Пропонуємо вам ознайомитися з колекцією ліжок для дітей на нашому сайті. Інтернет-магазин Matrason пропонує своїм клієнтам найкращий асортимент товарів і доставку в Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя або інші міста України.