Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Ліжка з м'якою вставкою

Вид товарів
Сортувати
28 635 грн

25 772 грн

100% масив дерева, ПОРОДА-ДУБ, ФАСАДИ - суцільна ламель, інші деталі - зрощена ламель, обробка - льняне масло. Можливе тонування кольоровим масло-воском + 8-10% до прайсу (в залежності від виробника). Фурнітура: направляючі прихованого монтажу з доводчиками виробництва Німеччина

артикул товару 04700
Новинка
19 177 грн

18 218 грн

Дерев'яне ліжко з масиву однієї з найміцніших порід деревини - ясена, кутове; комплект з шухлядами на телескопічних направляючих, або на роликах.

артикул товару 04798
-5%
14 630 грн

13 460 грн

Ліжко дерев'яне з масиву дерева товщиною 40 мм. Ясен - міцна деревина, по щільності перевершує дуб і володіє винятковими декоративними якостями.

артикул товару 04811
-8%
31 276 грн

Ліжко з найбільш міцних порід деревини - ясена, в елегантному класичному стилі з м'яким витонченим узголів'ям, в американському стилі з шуфлядами для білизни на телескопічних направляючих. Часто дану модель вибириють покупці - любителі високих матраців, тому висоту ізголівя можна збільшити при замовленні, враховуючи висоту матрасу.

артикул товару 03123
8 530 грн

Букове ліжко виготовлене в класичному англійському стилі з високим дерев'яним узголів'ям. Комплектується білизняними шухлядами на роликах.

Увага!! Ліжко з підйомним механізмом виконане з дерева бук (щит).

артикул товару 03191
Новинка
14 577 грн

Каркас ліжка Ліберті виготовляється з ДВП з дерев'яними елементами. У додатковий комплект можливо додати підйомний механізм з шухлядою для білизни. Кольори і варіанти тканин від будь-якого виробника. Вартість ліжка у категорії 4-10 уточнюйте.

артикул товару 04193
5 990 грн

Ліжко ТИС Юлія 2 виготовляється з дуба, сосни і бука. Конструкція може оснащуватися шухлядами на роликах. Висота узголів'я становить 90 см, а габаритний розмір на 18 см по ширині і 8,5 см більше по довжині, ніж матрац. Представлено на вибір більше 15 відтінків.

артикул товару 04596
7 496 грн

Ліжко ТИС Корона 3 виробляється з бука, дуба і сосни. В основі використовуються букові ламелі. Додатково можуть бути передбачені шухляди на роликах. Висота узголів'я 83 см, габаритний розмір на 12 см більше по довжині і ширині спального місця. Представлений великий вибір кольорів.

артикул товару 04602
10 133 грн

Ліжко ТИС Атлант 11 - дерев'яна модель з бука, сосни і дуба. Модель виконана на основі букових ламелей. Додатково передбачаються шухляди на роликах. Висота узголів'я 114 см, а габаритний розмір на 10 см по довжині і 16 см по ширині більше спального місця. Пропонується 18 різних відтінків.

артикул товару 04619
10 738 грн

Ліжко ТИС Кармен виготовляється з бука, сосни і дуба. Модель оснащена буковими ламелями. Висота узголів'я становить 100 см, а розмір ліжка на 11,5 см по довжині і на 7,5 см по ширині більший спального місця. Представлено 18 різних колірних рішень.

артикул товару 04625
14 696 грн

Ліжко ТИС Кармен з підйомним механізмом виробляється з бука, сосни і дуба. Модель оснащена буковими ламелями. Висота узголів'я становить 100 см, а розмір ліжка на 11,5 см по довжині і на 7,5 см по ширині більше спального місця. Представлено 18 різних колірних рішень.

артикул товару 04626
7 396 грн

Ліжко Амбрелла виконується з сосни і бука, і виготовляється на основі ортопедичних ламелей. Модель пропонується тільки в чотирьох стандартних розмірах, а висота узголів'я становить 85 см. Представлена модель в 7 кольорах.

артикул товару 04743
8 862 грн

Ліжко Галакс виготовляється з бука і сосни, і має ортопедичні ламелі. Висота узголів'я становить 110 см, а габарити ліжка на 18 см більші по ширині матраца, і на 8,5 см по довжині. Пропонується кілька варіантів тонування.

артикул товару 04745
10 129 грн

Ліжко Гіацинт виготовляється з бука або сосни. В основі моделі використані ортопедичні ламелі. Може бути використаний в конструкції підйомний механізм. Узголів'я виконується з м'якою вставкою, а його висота дорівнює 110 см. Тільки стандартні розміри. Виріб пропонується в різних кольорах.

артикул товару 04746
21 324 грн

Елегантне вишукане ліжко з масиву ясена або дуба стане перлиною Вашої спальні. Можливо підібрати різні кольори деревини з м'якою вставкою, як з використанням високоякісних шкірозамінників, так і тканин.

артикул товару 04790

М'яка вставка в узголів'я ліжка - це не тільки вишуканий декоративний елемент, то вельми практичне доповнення, яке зробить ваш відпочинок більш комфортним.

Навіщо необхідно м'яке узголів'я?

 

Висока спинка - це стильна і надійна преграда між вами і стіною, причому захищає вона, надиво, обох. Вас - від холоду стіни і протягів, стіну - від швидкого забруднення, замусолення, яке особливо яскраво проявляється, якщо ви відпочиваєте не тільки лежачи, але і сидячи. М'яке узголів'я в цьому випадку зробить приємну і надійну підтримку спині - необхідно лише вибрати його правильну висоту.

Захисна спинка знадобиться також, якщо ви змушені встановити ліжко біля вікна - в даному випадку узголів'я закриє не тільки від протягів, але і яскравого сонячного світла, якщо ви вирішили відпочити вдень. Щільне узголів'я ліжка з м'якою вставкою набагато практичніше ажурного металевого аналога, воно тактильно приємне і безпечніше.

У нашому каталозі ви зможете вибрати і купити затишні ковдри та пледи, які додадуть комфорту вашому відпочинку. Низькі ціни дозволять вам придбати обновки для себе і в подарунок близькій людині, продемонструвавши свою увагу і турботу.

З чого виготовлено м'яке узголів'я

Каркас спинки відповідає основному матеріалу ліжка - зазвичай це натуральна деревина, «тепла» на дотик і прикрашена природним малюнком дерев'яних волокон. Матеріал для м'якої вставки також вибирають тактильно приємний, неяскравих відтінків (щоб вони не змагалися з забарвленням постільних комплектів). Основні варіанти:

Тканинна вставка повинна доповнювати інші текстильні елементи спальні - килим, фіранки, оббивку крісел і т.д. Форма узголів'я зазвичай використовується прямокутна, згідно ширині ліжка. Для односпальних моделей підійдуть напівкруглі, витягнуті доповнення, розраховані на одного користувача.

Ліжко з м'якою вставкою привертає більше уваги до узголів'я, тому необхідно з особливою увагою поставитися до вибору тумбочок . В інтернет-магазині Matrason - великий вибір меблів для спальні, завдяки чому ви зможете підібрати елементи, виконані в схожому кольорі та стилі.

Наші покупці замовляють доставку в різні куточки України - Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя і т.д. Завдяки сучасним транспортним службам доставки відбувається охайно й швидко - щоб ви змогли вже в найближчі дні відновити свою спальню, зробивши її дійсно затишною і красивою.