Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Ліжка Сончик, букові меблі

Вид товарів
Сортувати
4 525 грн

Ліжко Дарина виготовляється з деревини бука. Колірна гамма дозволяє вибрати відповідний до загального інтер'єру тон ліжка. Також може комплектуватися кількома шухлядами для білизни на колесах.

артикул товару 00841
4 310 грн

Ліжко Малюк підійде не тільки дітям, а й дорослим. Розмір: односпальний. Додатково комплектується шухлядами для білизни на роликах і планкою безпеки. Широка колірна гамма.

артикул товару 00863
4 797 грн

Ліжко для дітей і дорослих Моллі виробляється в односпальному розмірі з високоміцної деревини бука. Додатково комплектується планкою безпеки і шухлядами для білизни на роликах. Кольори в асортименті.

артикул товару 00864
4 391 грн

Дитяче ліжко Піноккіо виготовляється з екологічно чистих матеріалів. Розмір односпальний. Додатково комплектується планками безпеки і шухлядами для білизни на роликах. Кольори тонування дерева в асортименті.

артикул товару 00865
8 598 грн

Дерев'яне ліжко Моллі підійде і для дітей, і для дорослих. Виробляється в односпальному розмірі. У комплект ліжка входить підйомний механізм і об'ємний короб для білизни. Широка палітра кольорів.

артикул товару 00881
6 325 грн

Ліжко Вундеркінд виробляється з масиву бука в односпальному розмірі. Додатково комплектується шухлядами для білизни з ДСП або деревини. Широкий асортимент кольорів. Доплата за комбінування 2х кольорів + 30%.

артикул товару 00884
7 358 грн

Ліжко подвійне Близнюки виробляється з високоякісної деревини в односпальному розмірі. Додатково копмлектується шухлядами для білизни на роликах з ДСП або дерева. Широкий асортимент кольорів.

артикул товару 00885
8 580 грн

Ліжко деревяне з масиву міцного карпатського буку Софія виготовляєть в полуторних та двохспальних розмірах. Додатково комплектується шухлядами на роліках. Великий вибір кольору.

артикул товару 00918
12 978 грн

Буратіно ДКБР 16 - двоярусне ліжко, виготовлене з деревини бука в односпальному (верх) і полуторному, двоспальному (низ) розмірах. Можлива  додаткова комплектація шухлядами на роликах зі сторонами з ДСП або масиву бука. Широка гамма кольорів.

артикул товару 00972
8 947 грн

Двоповерхове ліжко-трансформер Незнайка виготовляється з деревини бука. Розкладається на два односпальні ліжка. У додатковий комплект ліжка входять шухляди для білизни на роликах, а також додаткове спальне місце. Широкий асортимент кольорів для тонування.

артикул товару 00977
11 704 грн

Ліжко з масиву бука з додатковим спальним місцем. Додатково комплектується шухлядами для білизни. Різноманіття забарвлень, в т.ч. і покриття емаллю.

 

артикул товару 03034
10 973 грн

Ліжко дерев'яне Дієго виробляється з деревини бука в односпальному розмірі. Довжина нижнього висувного ярусу на 10 см менша верхнього. Додаткова комплектація: висувні шухляди з дерева або з елементами з ДСП, додаткове спальне місце. Кольори для тонування в асортименті.

артикул товару 03625
8 169 грн

Ліжко двоярусне Свен виробляється з деревини бука в односпальному розмірі. Додаткова комплектація: висувні шухляди з дерева або з елементами з ДСП, додаткове спальне місце, додаткова планка безпеки. Кольори для тонування в асортименті.

артикул товару 03626
8 527 грн

Ліжко двоярусне Розетта виробляється з деревини бука в односпальному розмірі. Додаткова комплектація: висувні шухляди з дерева або з елементами з ДСП, додаткове спальне місце, додаткова планка безпеки. Кольори для тонування в асортименті.

артикул товару 03627
8 294 грн

Ліжко двоярусне Мінімус виробляється з деревини бука в односпальному розмірі. Додаткова комплектація: висувні шухляди з дерева або з елементами з ДСП, додаткове спальне місце, додаткова планка безпеки. Кольори для тонування в асортименті.

артикул товару 03628