Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Матраци 60 на 140

Вид товарів
Сортувати
3 114 грн

2 802 грн

Висота матраца: 18 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 80 кг; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 03325
-10%
603 грн

Висота матраца: 5 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 80 кг .; Пружинний блок: безпружинний. Ідеальний вариант для дитячих садочків. Реалізується від 5 шт.

артикул товару 00277
918 грн

Висота матраца: регламентована 8 см / габаритна 9 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 80 кг .; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 00278
984 грн

Висота матраца: регламентована 5 см / габаритна 6 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 80 кг .; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 00279
1 596 грн

Висота матраца: регламентована 12 см / габаритна 16 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 80 кг .; Пружинний блок: «Боннель»

артикул товару 00280
3 339 грн

Висота матраца: регламентована 8 см / габаритна 9 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 80 кг .; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 00282

Кому підійде матрац розміром 60x140 см

Ця модель є стандартом для дитячого ліжка, і орієнтована на малюків до 3-4-х років. Невеликий, але зручний матрац може бути як одно-, так і багатошаровим, головна вимога до такої моделі - високий рівень жорсткості.

По-перше, на твердій і рівній поверхні мінімізується ризик того, що дитина випадково уві сні перекриє собі доступ повітря - на м'якій і пишній перині це цілком можливо. По-друге, саме жорстка основа для спального місця допомагає поставі дитини правильно формуватися, в той час як м'який матрац здатний надати структурі хребта свої небажані вигини.

Для цієї моделі також буде рекомендовано використовувати наматрацники, особливо вологовідштовхувальні варіанти, які допоможуть вам уникнути зайвих проблем, особливо коли дитина відвикає від користування підгузниками.

Як правильно підібрати дитячий матрац 60*140 відповідно до ліжка

Стандартний розмір меблів та постільних аксесуарів істотно спрощує процедуру підбору, особливо якщо вони виготовлені одним виробником. Матрац 60*140 см - один з класичних варіантів, розрахованих під містке дитяче ліжечко.

Якщо ж ви підбираєте матрац під старі меблі, у яких не збереглося паспорту з технічними характеристиками - виміряйте внутрішній периметр ліжка. Він становить так зване спальне місце, яке повинно співпасти з розмірами матрацу.

Ідеальний збіг гарантує вам тривалий термін служби виробу. Якщо ж матрац менший за розміром, ніж ліжко - він буде регулярно з'їжджати з місця через неспокійний дитячий сон. Модель, велика за розміром, буде стиснута бортами ліжка, може зігнутися, внаслідок чого зводяться до нуля всі ортопедичні властивості виробу.

Пам'ятайте, що при необхідності, ви можете замовити і недорого купити модель індивідуального розміру на нашому сайті.

Розмір ліжка також впливає на розмір дитячої ковдри - вони повинні бути приблизно однаковими за габаритами. В інтернет-магазині Matrason ви зможете придбати безліч різноманітних аксесуарів для дитячої спальні - починаючи від ліжок, і закінчуючи постільною білизною.

Серед наших плюсів також:

Зробіть сон своєї дитини комфортним, здоровим і безпечним.