Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Матраци 70 на 160

Вид товарів
Сортувати
4 140 грн

3 726 грн

Висота матраца: 18 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 80 кг; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 03325
-10%
3 968 грн

Висота матраца: 10 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 100 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00606

Кому підійде розмір матраца 160х70 см

Це односпальна модель дитячого матраца, на якій можуть спати як малюки дошкільного віку, так і молодші. Ширина матраца всього на 10 см менша стандартної односпальної моделі для дорослих, а значить, місця вистачить навіть дитині, яка любить зайняти побільше простору, або неспокійно спить.

Рівень м'якості цієї моделі визначається віком дитини - зазвичай таким дітям рекомендують вироби середньої жорсткості, на відміну від новонароджених, для яких необхідна рівна і щільна постіль. Якісний наповнювач, або пружинний блок дозволить вашій дитині відпочити після насиченого подіями дня.

«Кінцева» точка використання виробу визначається зростом дитини - стандартно довжина ліжка повинна перевищувати зріст людини на 15-20 см. Тільки так відпочинок буде досить комфортним. В іншому випадку дитина буде відчувати «тиск» меж матраца навіть уві сні, що негативно позначається як на рівні підсвідомості, так і фізично, оскільки в згорбленому, стислому положенні буде неправильно проходити процес формування хребта. Тому спочатку краще брати модель з хорошим «запасом».

Наступна по розмірній сітці модель - полуторна, яка підійде підліткам, або дорослим людям середньої комплекції. Довжина матраца при цьому може досягати 2-х метрів.

Як підібрати дитячі матраци 160х70 відповідно до розмірів ліжка

Більшість батьків скаржаться на неспокійний дитячий сон, після якого вранці «все ліжко догори дном». Матрац, щільно вставлений в борти ліжка, зменшить можливість безладу, утримає на місці правильно заправлене простирадло. Однак, не варто перегинати палицю - матрац не повинен бути затиснутий, інакше його поверхня пожолобиться, а ортопедичні властивості істотно погіршаться.

Щоб користь дорогого аксесуара не втрачалася через зайвих 5 см - уважно поставтеся до підбору матраца відповідно до розмірів ліжка. Якщо мова йде про нові меблі - вам потрібно дізнатися габарити спального місця, які зазвичай вказані в технічних характеристиках виробу. Купуючи матрац для старого ліжка - виміряйте його внутрішній периметр.

Постільні аксесуари сьогодні виготовляють безліч виробників - як вітчизняних, так і зарубіжних, чиї стандарти можуть відрізнятися. Ця різниця може стосуватися також розмірної сітки, що ускладнить підбір, або подальше використання, якщо ви вчасно не помітили зайві сантиметри. Вважається, що найбільш простим варіантом буде придбання і ліжка, і матраца у одного виробника.

В інтернет-магазині Matrason ви зможете не тільки недорого купити матрац 160x70 см, але і ліжко відповідних габаритів, і зручну постільну білизну. Розмір матраца зазвичай збігається з розмірами дитячої ковдри, яку також можна вибрати на нашому сайті.

Крім великого каталогу товарів для дітей і дорослих, ми пропонуємо можливість: