Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Матраци Andersen

Вид товарів
Сортувати
16 588 грн

14 100 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 150 кг; Пружинний блок: безпружинний.

 

артикул товару 00532
-15%
21 157 грн

19 041 грн

Висота матраца: 22 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 130 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00533
-10%
8 682 грн

6 946 грн

Висота матраца: 7 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 110 кг; Пружинний блок: без пружинний.

артикул товару 00534
-20%
59 222 грн

48 562 грн

Висота матраца: 23 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 170 кг; Пружинний блок: безпружинний.

 

артикул товару 00536
-18%
31 622 грн

26 879 грн

Висота матраца: 22 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 150 кг; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 03124
-15%
14 531 грн

10 898 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 130 кг; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 03125
-25%

З перших днів свого заснування компанія стрімко розширювалася і розвивалася на території США. В 1977 році було відкрито першу філію за межами країни - в Канаді. З 1990 року «Carpenter» набуває виробничої потужності в Європі, завдяки чому стрімко захоплює європейський ринок.

Однією з  успіхів бренду є заснування ТМ Andersen в Данії, де на всесвітньо відомому заводі «Carpenter» почали виготовляти високоякісний термочутливий віскоеластік для наповнення матраців і подушок.

На сьогоднішній день компанія стала найбільшим виробником у світі продуктів для здорового і комфортного сну. Матраци Andersen - продукція, яка піклується про ваше тіло, що допомагає розслабитися, в повній мірі насолодитися відчуттям спокою та затишку.

Матраци Andersen і їх особливості

Серія безпружинних матраців Andersen виготовлена на основі інноваційного матеріалу з підтримкою ефектом пам'яті - віскоеластіка, що дає можливість тілу швидко відновитися та накопичити сили під час сну. Завдяки віскоеластіку, вага вашого тіла правильно розподіляється по всій поверхні матраца, забезпечуючи відчуття максимального комфорту.

Термочутливість віскоеластіка сприяє не тільки підтриманню тіла в його природному положенні, сприятливо впливаючи на спину, шию і суглоби, але й покращує циркуляцію крові та зменшує кількість «перевертань» під час сну.

Віскоеластик заповнений «осередками» з відкритою і вентильованою структурою, що дозволяє виводити назовні зайве тепло під час відпочинку: матрац, що називається, «дихає». Матраци Andersen рекомендовані алергікам і людям, залежним від факторів, що провокують алергію.

Матраци Andersen - прогресивні технології та європейська якість

Менеджери інтернет-магазину МатраСон прекрасно розуміють, що купити матрац Andersen - це значить подарувати собі нормальне самопочуття, дозволивши суглобам і хребту нормально функціонувати, а також гарантовано поліпшити кровообіг всього тіла. Тому в нашому каталозі ви зможете замовити:

Якість і комфорт від МатраСон

Спеціалізація інтернет-магазину МатраСон - поставки якісних меблів, подушок, каркас-ліжок, матраців брендів Andersen, Pirelli , American Dream та інших, невід'ємних елементів здорового і комфортного сну та відпочинку. У нашому онлайн-каталозі ви не побачите дешевих підробок. У нас реалізовується виключно якісний товар від відомих і прекрасно зарекомендованих себе виробників.

Ми даємо гарантію на всі переваги професійного сервісу:

Matrason - магазин надійної, комфортної та вигідної покупки.