Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Матраци Doctor Health

Вид товарів
Сортувати
23 390 грн

Висота матраца: 18 см; Ступінь жорсткості: середня | жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 130 кг .; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 00144
Новинка
14 645 грн

10 252 грн

Висота матраца: 23 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг .; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 00145
Новинка
17 646 грн

13 235 грн

Висота матраца: 18 см; Ступінь жорсткості: середня | жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг .; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 00146
Новинка
19 550 грн

Висота матраца: 21 см; Ступінь жорсткості: м'який; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг .; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 00147
Новинка
10 371 грн

7 778 грн
артикул товару 05153
Новинка


матрасы

Компанія «Катеринославські меблеві майстерні» вже давно має заслужену славу передового інноваційного підприємства, яке успішно впроваджує сучасні технології на всіх етапах виробничого циклу. Компанія має в своєму розпорядженні повний технологічний цикл з виробництва інноваційних матраців, технологічну лінію з виготовлення пружинних блоків «Pocket Spring» і «Bonnel» у власних цехах, що гарантує високу якість основи ортопедичних матраців.

Кожний новий виріб компанії, перед напрямком до роздрібного продажу, проходить спеціальні тести на якість. Це дає споживачеві надійну гарантію того, що матраци будуть зберігати свою форму та ортопедичну якіст довгі роки.

Справжнім подарунком оцінувачам комфортного сну і відпочинку від бренду ЕММ стала колекція ортопедичних матраців під символічною назвою Doctor Health. Купити матраци Doctor Health - придбати турботливого й уважного лікаря.

Що особливого в даних матрацах?

Профілактичні анатомічні матраци Doctor Health виготовлені таким чином, щоб забезпечити максимальний ортопедичний ефект, завдяки ідеальному повторенню контурів тіла людини і правильного положення його хребта. Це єдина модель, офіційно рекомендована як для профілактики, так і длялікування захворювань НС і опорно-рухового апарату НДІ патології хребта та суглобів.

Система Puroteх  на 100% захищає чохли всіх моделей даної серії від появи грибків, бактерій і пилових кліщів, а всі матеріали, використовувані для виробництва такого матраца, є екологічно чистими, антиалергенними і повністю нешкідливими для людини.

наш асортимент

В онлайн-каталозі магазина МатраСон колекцію Doctor Health представляють чотири безпружинні моделі матраців, кожна з яких здатна забезпечити максимальне розслаблення тіла під час відпочинку та сну, зняття напруги в хребті й суглобах, стимулює поліпшення самопочуття і загальне оздоровлення організму:

Вибір і покупка в МатраСон

Здійснити безпечну і комфортну купівлю матраців Doctor Health, Luchini, American Dream та інших моделей більшості відомих виробників вам допоможе інтернет-магазин Matrason. Ми гарантуємо:

Matrason - здоров'я уві сні й наяву!