Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Матраци Herbalis kids

Вид товарів
Сортувати
1 608 грн

Висота матраца: 7 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендований для дітей: від 0 до 4-х років .; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 00250
2 537 грн

Висота матраца: 7 см; Ступінь жорсткості: жорсткий; Рекомендований для дітей: від 0 до 4-х років .; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 00251
3 333 грн

Висота матраца: 7 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендований для дітей: від 0 до 4-х років; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 00252
4 268 грн

Висота матраца: 19 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендований для дітей: від 4 до 16-ти років .; Пружинний блок: «Pocket Spring»

артикул товару 00254
2 322 грн

Висота матраца: 12 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендований для дітей: від 4 до 16-ти років .; Пружинний блок: «Боннель»

артикул товару 00256

Дитячі матраци Herbalis Kids

Матраци Herbalis kids

Значну частину життя дорослі проводять уві сні, а діти - тим більше, адже чим молодша дитина, тим більше вона спить. Уві сні малюк не тільки відпочиває і готується до нових звершень, а й зростає - ось чому якість ліжка повинна бути дуже високою. Анатомічно правильна підтримка хребта, який проходить період формування, подарує малюкові комфортний відпочинок і здоровий сон.

Дитячі матраци потрібно купувати у справжніх професіоналів - саме так можна охарактеризувати Катеринославську компанію, яка виготовляє ортопедичні матраци для дітей Herbalis Kids.

У виробах використані екологічно чисті, якісні натуральні матеріали, які пройшли відповідну обробку, і зменшують можливість виникнення подразнень на шкірі. Ви зможете також купити гіпоалергенну модель для хворої дитини, або з метою профілактики.

Який дитячий матрац Herbalis Kids краще вибрати вашій дитині

Аксесуари цієї торгової марки можна розділити на дві групи відповідно до віку дітей - новонароджені, і діти молодшого віку, або школярі-підлітки. Різниця у цих категорій - не тільки в розмірах, але і в жорсткості виробів.

Найменшим дітям педіатри рекомендують спати на рівній, досить твердій поверхні - так хребет зможе сформувати природні, а не «нав'язані» вигини. Тут можна порекомендувати до використання модель Herbalis Kids cocos comfort або Herbalis Kids latex lux. Легкі натуральні матеріали добре вентилюються, завдяки чому температура і рівень вологи в ліжку будуть максимально комфортними для малюків.

До речі, розмір матраца зазвичай збігається з розміром ковдри - так воно ідеально поміститься в ліжку і вкриє дитину.

Більш старшим дітям (від 4-х до 16-ти років) підійде модель Herbalis Kids active baby. Такий матрац менш твердий, ніж для новонароджених, оскільки в цьому вже немає гострої необхідності. Середній рівень жорсткості дасть дитині з комфортом відпочити і надасть хорошу підтримку спині.

Знімні чохли на матрацах допоможуть вам підтримувати чистоту спального місця, як новонародженого, так і підлітка.

В інтернет-магазині Matrason ви зможете придбати також зручні меблі для дитячої спальні, подушки або постільну білизну відповідного кольору і розміру.

Крім того, ми пропонуємо:

Ми допоможемо вам облаштувати кімнату для дитини якісно і недорого.