Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Наматрацники Коригуючі жорсткість

Вид товарів
Сортувати
1 423 грн

Захисний наматрацник Latexform має гумки-фіксатори на кутах. В якості наповнювача використовується суперпіна. Має антибактеріальні, антигрибкові та "Зима/Літо" властивості. Висота наматрацника: 4 см. Розміри: односпальний, двоспальний і полуторний.

артикул товару 01004
2 194 грн

Захисний наматрацник Кокос оздоблений фіксаторами-гумками на кутах виробу. Наповнювач: кокосова койра. Має антибактеріальні, протигрибкові та "Зима/Літо" властивості. Висота наматрацника: 3 см. Висота кокосової койри - 1 см. Розміри: односпальний, полуторний, двоспальний. Можливе замовлення нестандартного розміру.

артикул товару 01005
2 494 грн

Захисний наматрацник Латекс прекрасно коригує жорсткість самого матраца. Виготовлений на основі лактеса. Характеризується антибактеріальними та гіполергенними властивостями. Висота наматрацника: 4 см. Розміри: односпальний, полуторний і двоспальний. Є можливість виготовлення наматрацника нестандартного розміру.

артикул товару 01006
2 923 грн

Наматрацник Memory виготовлений на основі інноваційного матеріалу «Memory», що має комірчасту структуру. Характеризується ортопедичними, гіпоалергенними та антибактеріальними властивостями. Висота: 6 см. Розміри: односпальний, двоспальний, полуторний. Можливе виготовлення наматрацника нестандартного розміру.

артикул товару 01007
5 271 грн

Наматрацник ComfoGel "Зима/Літо" створений на основі гелю з ефектом пам'яті й терморегуляції. Характеризується гіпоалергенними та антибактеріальними властивостями. Наматрацник двосторонній. Висота: 6 см. Розміри: односпальний, полуторний, двоспальний. Можливе виробництво нестандартних розмірів.

артикул товару 01016
2 414 грн

Наматрацник Сонель "Лагуна" виготовлений на основі латексу. Також в якості доповнень присутні вовняний ватин, спанбонд і синтепон. Наматрацник повітропроникний і характеризується ефектом «Зима/Літо». Чохол: жаккард. Висота: 4 см. Розміри: односпальний, полуторний, двоспальний, нестандартний.

артикул товару 01019
2 112 грн

Наматрацник Сонель "Тропік" виготовлений на основі латексованої кокосової койри. Має антибактеріальні і гіпоалергенні властивості, ефект «Зима/Літо». Чохол: жаккард. Висота 4 см. Розміри: односпальний, полуторний, двоспальний. Є можливість пошиття нестандартного розміру.

артикул товару 01020
2 655 грн

Наматрацник Сонель "Тропікана" виготовляється на основі латексованої кокосової койри і латексу. Має ортопедичний і «Зима/Літо» ефекти,  а також антибактеріальні й гіпоалергенні властивості. Чохол: жаккард. Висота: 5 см. Розміри: односпальний, полуторний і двоспальний. Доступний пошив нестандартного розміру.

артикул товару 01021
2 937 грн

Наматрацник Сонель "Сицилія" виготовляється з ортопедичного матеріалу Memory. Характеризується ефектом  пам'яті. Виконує захисні функції. Чохол: жаккард. Висота: 6 см. Розміри: односпальний, полуторний, двоспальний, нестандартний.

артикул товару 01022
2 537 грн

У наматрацнику Сонель "Балі" в якості наповнювача використовуються латексована кокосова койра і матеріал Memory. Наматрацник володіє такими ефектами: «Зима/Літо», терморегулюючий та ортопедичний. Сторони наматрацника мають різні ступені жорсткості. Чохол: жаккард. Висота: 5 см. Розміри: односпальний, двоспальний, полуторний, нестандартний.

артикул товару 01023
3 086 грн

Наматрацник Сонель "Малібу" виробляється на основі матеріалу Memory. Виконує захисну функцію та коригує жорсткість виробу. Володіє ефектами «Зима/Літо», пам'яті та ортопедичним. Чохол: жаккард. Висота: 6 см. Розміри: полуторний, дво- і односпальний. На замовлення шиються нестандартні розміри.

артикул товару 01024
2 114 грн

За основу наматрасника Сонель "Класик" взято жорсткий пінополіуретан. Наматрацник виконує функцію захисту виробу та регулює жорсткість матраца. Володіє ефектом «Зима/Літо». Має антибактеріальні властивості. Висота: 5 см. Розмір: полуторний, одно- і двоспальний. Нестандартний розмір - за замовленням.

артикул товару 01025
2 492 грн

Наматрацник Сонель "Беліз" виготовляється на основі наповнювачів з кокосової койри і пінополіуретану. Наматрацник захищає матрац і регулює його жорсткість. Чохол: жаккард. Висота: 6 см. Розмір: односпальний, полуторний, двоспальний. Є можливість замовлення нестандартного розміру.

артикул товару 01026
1 113 грн

Наматрацник Велам Кокос-Люкс виготовляється на основі нетканого матеріалу "Thermoflex" глибокої прошивки. Чохол жакардовий стьобаний. Володіє ефектом зима-літо. По кутах є гумки-фіксатори. Виробляється в односпальному, полуторному і двоспальному розмірі. Є можливість пошиття за індивідуальними розмірами. Висота кокоса 1см/об'ємна 2см.

артикул товару 02881
2 250 грн

Наматрацник LUCHINI Sicurezza виробляється на основі латексної плити. Виріб коригує жорсткість матраца і захищає його від забруднень і дрібних пошкоджень. Висота наматрасника: 3 см.

артикул товару 03289

Роблячи яку-небудь серйозну покупку, ми ретельно вибираємо, порівнюємо і шукаємо найкращий варіант. Так само і з матрацами. Але це не та річ, комфорт якої можна визначити відразу. Для цього варто поспати на ньому, принаймні, кілька ночей. Тому, часом, бувають «промахи» з жорсткістю.

Як можна відкоригувати жорсткість матраца?

Якщо ви купили матрац своєї мрії, а він виявився занадто м'який або занадто жорсткий, не варто засмучуватися. Ситуацію може виправити ортопедичний наматрацник, або як його ще називають - наматрацник, коригуючий жорсткість. Він має безліч переваг:

Так, наматрацник коригуючий не тільки виконує захисну функцію, а й посилює ортопедичність матраца. А значить, робить сон більш комфортним.

Які бувають ортопедичні наматрацники?

Такі вироби бувають різної товщини, і можуть поєднувати в собі не тільки захисні і коригуючі функції. Залежно від наповнювачів, можна виділити:

Такі наповнювачі, як латекс, і різні інноваційні ортопедичні піни, забезпечують м'якість виробу. Піна меморі дає середню жорсткість. До жорстких відноситься наматрацник з кокосовим наповнювачем.

Досить популярні такі вироби з різнобічною жорсткістю, вони ж комбіновані. Зокрема, великий попит на наматрацники з кокосової койри. З одного боку в якості наповнювача в ньому кокосовий блок, а друга сторона - більш м'який матеріал. Так, при болях в спині і поясниці використовується сторона з кокосом. А коли хочеться більшого комфорту, можна повернути на м'яку сторону.

Також дуже зручні наматрацники з ефектом «зима-літо». Це ортопедичні двосторонні наматрацники з натуральними наповнювачами. З одного боку - бавовна, яка дарує приємну прохолоду влітку; інша сторона, зимова, з вовняним прошарком, який приємно гріє взимку. Крім цього, він забезпечить комфортний і здоровий сон.

Як правило, наматрацники оснащені гумками-фіксаторами, які міцно тримають виріб на матраці.

Для того, щоб полегшити догляд за виробами, виробники передбачили ще один «плюс» - знімний чохол. Застібки-блискавки дозволяють легко знімати чохол для прання.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете ортопедичні наматрацники на будь-який смак. У нас представлений широкий асортимент цих виробів з різними наповнювачами, які не тільки допомагають відкоригувати жорсткість матраца, але дбайливо піклуються про ваше здоров'я.