Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Подушки з гелю

Вид товарів
Сортувати
2 530 грн

Подушка Neolux Comfort Gel класичної форми виробляється на основі терморегулюючого гелю. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 12 см.

артикул товару 02939
2 530 грн

Подушка Neolux Relax Gel ергономічної форми виробляється на основі терморегулюючого гелю. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 9/11 см.

артикул товару 02940

Гелеві подушки з'явилися на ринку постільних аксесуарів досить недавно, і для багатьох покупців все ще є дивиною, яка виразно відрізняється від звичайних пухо-пір'яних моделей, але ось чим саме?

Особливості гелевих подушок

Секрет наповнювача розкриває вже сама назва аксесуара - замість звичних матеріалів тваринного або рослинного походження тут використовується спеціальний терморегулювальний гель. Зазвичай сам гель розташований на лицьовій поверхні подушки. Субстанція упакована в осередки, які не тільки забезпечують додатковий комфорт під час сну, а й надають масажуючу дію, сприяють кровотоку.

Решта (і основна частина) подушки найчастіше складається з еластичної піни або латексу, які відрізняються гарною пружністю і вентиляцією.

Сама подушка зазвичай прямокутної форми, і може бути як рівною, так і з виїмками, завдяки чому ви зможете вибрати найбільш підходящий виріб для своїх шийних хребців. В ідеалі її варто доповнити також матрацом, який підходить вашій спині.

Переваги ортопедичних подушок з гелем

Головна особливість таких виробів - помітний охолоджуючий ефект, завдяки чому вони незамінні в літню пору. Тепло рівномірно розподіляється по наповнювачу, в результаті чого подушка не перегрівається, підтримується відчуття прохолоди.

Плюси, які також варто відзначити:

Пластикові капсули з гелем не вбирають жир або піт, тому, щоб усунути забруднення з верхньої частини - її можна просто протерти вологими серветками. Бічну і нижню частину подушки добре захищають знімні наволочки, у багатьох випадках прання заборонене виробником.

Ортопедичні вироби такого типу рекомендовані при стандартному використанні. Людям з серйозними травмами шийного відділу або спини необхідно спочатку проконсультуватися з лікарем, щоб визначити тип жорсткості постільних аксесуарів.

В інтернет-магазині «Matrason» ви зможете купити якісну гелеву подушку для себе або рідних за оптимальною ціною. Висота виробу повинна дорівнювати «висоті» плеча - щоб людина, лежачи на боці, могла тримати голову рівно. Доставка покупок можлива по всій території України - до Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Запоріжжя та інших міст.