Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Подушки Меморі

Вид товарів
Сортувати
1 410 грн

930 грн

Подушка Come-for Едвайс Мен ергономічної форми виготовлена на основі матеріалу visco memory з ефектом пам'яті. Має анатомічний і ортопедичний ефект. Чохол: трикотаж, знімний. Висота подушки: 12/10 см.

артикул товару 02898
-34%
1 081 грн

714 грн

Подушка Come-for Едвайс Вумен ергономічної форми виготовлена на основі матеріалу visco memory з ефектом пам'яті. Має анатомічний і ортопедичний ефект. Чохол: трикотаж, знімний. Висота подушки: 10/8 см.

артикул товару 02899
-34%
1 151 грн

760 грн

Подушка Come-for Едвайс Кідді ергономічної форми виготовлена на основі матеріалу visco memory з ефектом пам'яті. Має анатомічний і ортопедичний ефект. Чохол: трикотаж, знімний. Висота подушки: 8/5 см.

артикул товару 02900
-34%
1 170 грн

Подушка "MEМОРІЛATEКС®" класичної форми виготовляється на основі меморілатекса. Має ортопедичні й антибактеріальні властивості та ефект пам'яті. Розмір: 40х60 см. Висота: 14 см.

артикул товару 00984
1 215 грн

Подушка "MEМОРІЛATEКС®". Ергономічна форма створена на основі суміші латексу і меморі. Має антибактеріальні та ортопедичні властивості, ефект пам'яті. Розмір: 38х60 см. Висота: 12/14 см.

артикул товару 00985
2 213 грн

В основі подушки Doctor Doctor Health Memo Ortho чутлива високоеластична піна меморі. Подушка має ергономічну форму. Має ортопедичні та антибактеріальні властивості. Розмір 40*60 см. Висота 10/8 см.

артикул товару 00986
4 068 грн

Подушка з ортопедичним ефектом Magniflex Стандартна виробляється на основі матеріалу Меморі. Має гіпоалергенні й антибактеріальні властивості. Розмір: 42*72 см. Висота: 12 см.

артикул товару 00996
4 068 грн

Ортопедична подушка Magniflex Хвилеподібна ергономічної форми. Володіє ортопедичними та гіпоалергенними властивостями. Чохол знімний, можливе прання. Розмір: 43*60 см. Висота: 10/11 см.

артикул товару 00997
1 826 грн

Подушка Breckle Memory 1303 ергономічної форми. Створена на основі піни з пам'яттю Меморі. Має анатомічні та ортопедичні властивості. Чохол: махра, знімний. Розмір 33*50 см. Висота: 10/8,5 см.

артикул товару 02913
2 556 грн

Подушка Breckle Memory 1304 ергономічної форми. Створена на основі піни з пам'яттю Меморі. Має анатомічні та ортопедичні властивості. Чохол: 100% поліестер стрейч, знімний. Розмір 33*50 см. Висота: 11/9 см.

артикул товару 02914
1 340 грн

Подушка Neolux Memory виробляється на основі піни з ефектом пам'яті Меморі. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 12 см.

артикул товару 02935
1 340 грн

Подушка Neolux Memory ергономічної форми виробляється на основі піни з ефектом пам'яті Меморі. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 12/14 см.

артикул товару 02936
1 161 грн

Подушка Матролюкс Contour Memory. Подушка ергономічної форми на основі піни з пам'яттю Меморі. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Чохол: стрейч-трикотаж, знімний. Висота: 9,5 см.

артикул товару 02984
1 374 грн

Подушка Матролюкс Blanca Memory. Подушка класичної форми на основі піни з пам'яттю Меморі. Верх подушки має ребристу поверхню, яка створює масажний ефект. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Чохол: стрейч-трикотаж, знімний. Висота: 11,5 см.

артикул товару 02986
1 443 грн

Подушка Матролюкс Britta Memory. Подушка класичної форми на основі піни з пам'яттю Меморі. Верх подушки має ребристу поверхню, яка створює масажний ефект. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Чохол: стрейч-трикотаж, знімний. Висота: 11 см.

артикул товару 02987

Постільні приналежності досить прості, однак і тут виробники знаходять можливість для вдосконалення продукції, пропонуючи не тільки цікаві, але й корисні нововведення, які допоможуть зробити ваш відпочинок і сон більш комфортним. Одна з таких новинок останніх років - подушка з ефектом меморі, яку спочатку розробляли для космонавтів, але велика кількість плюсів і переваг дозволило їй швидко знайти попит і серед звичайних споживачів.

Особливості подушки меморі 

Спеціальний наповнювач - спінений поліестер - під дією тепла і ваги людського тіла приймає найбільш підходящу форму з урахуванням індивідуальних особливостей.

 

Це дозволяє:

 

Пористий матеріал легко вентилюється, а після використання за лічені секунди повертає первісну форму. Сучасні моделі, особливо багатошарові, мають антибактеріальні та гіпоалергенні властивості, не накопичують пил і не приваблюють постільних кліщів. Знімна наволочка дозволить підтримувати виріб в чистоті (саму подушку прати не рекомендується).

Багатошарові моделі дають можливість відрегулювати висоту й жорсткість виробу - це особливо зручно, якщо ви купуєте подушку в подарунок, не знаючи переваг іншої людини.

Одним з недоліків меморі-подушок називають тривале збереження тепла тіла, що особливо неприємно в літню пору. Якщо ви любите «прохолодне» ліжко - зверніть увагу на подушки з частковим гелевим наповнювачем , який володіє охолоджуючим ефектом.

Такі різні меморі - подушки

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати:

Крім продукції для дорослих, ви зможете купити дитячі подушки з меморі пам'яттю, в яких можна регулювати висоту й жорсткість виробу - це знадобиться з ростом дитини. Дитячі моделі часто комплектуються особливо м'якою наволочкою (велюровою, наприклад).

Людям, які проводять багато часу в дорозі, варто придбати подушку для подорожжі - спеціальна форма допоможе м'язам розслабитися і відпочити навіть у польових умовах.

Серед представленого асортименту в інтернет-магазині "МатраСон" обов'язково знайдеться подушка, яка підійде саме Вам. Сучасні транспортні служби здійснюють пересилку по всій території України - Київ або Запоріжжя - швидка обробка замовлення дозволить Вам отримати покупку в лічені дні.