Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Подушки Неолюкс

Вид товарів
Сортувати
1 255 грн

Подушка Neolux Latex виробляється на основі латексу. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Перфорований наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 12 см.

артикул товару 02933
1 255 грн

Подушка Neolux Latex ергономічної форми виробляється на основі латексу. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Перфорований наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 12/14 см.

артикул товару 02934
1 340 грн

Подушка Neolux Memory виробляється на основі піни з ефектом пам'яті Меморі. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 12 см.

артикул товару 02935
1 340 грн

Подушка Neolux Memory ергономічної форми виробляється на основі піни з ефектом пам'яті Меморі. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 12/14 см.

артикул товару 02936
2 530 грн

Подушка Neolux Comfort Gel класичної форми виробляється на основі терморегулюючого гелю. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 12 см.

артикул товару 02939
2 530 грн

Подушка Neolux Relax Gel ергономічної форми виробляється на основі терморегулюючого гелю. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку. Висота: 9/11 см.

артикул товару 02940
804 грн

Подушка Neolux Дитяча виробляється на основі латексу. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Перфорований наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку.

артикул товару 02943
869 грн

Подушка Neolux Підліткова виробляється на основі латексу. Володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Перфорований наповнювач знаходиться в двох наволочках. Верхня наволочка виготовлена з трикотажної тканини і має блискавку.

артикул товару 02944

Українська компанія «Неолюкс» постачає свою продукцію більш ніж в 20 країнах. Висока якість постільних речей - ось запорука успіху і популярності серед користувачів.

Особливості подушок «Неолюкс»

 

Компанія більше відома своїми матрацами, а також специфічною вакуумною упаковкою продукції. Однак і подушки від цього виробника заслуговують на особливу увагу, оскільки виробник орієнтується на найсучасніші матеріали.

Тип наповнювача, який використовується:

Як бачите, «Neolux» робить ставку на нові штучні матеріали, які відрізняються гіпоалергенністю, антибактеріальністю, пружною структурою. Купуючи таку подушку в подарунок навіть малознайомій людини - ви не помилитесь, оскільки вона практично не має протипоказань.

І латекс, і піна зручні у використанні, до того ж вимагають мінімального догляду. Вони добре вентилюються, тому не насичуються вологою або неприємними запахами, забезпечують комфортну температуру. Для підтримки чистоти досить використовувати змінні наволочки з якісних натуральних матеріалів - їх, як і іншу постільну білизну , можна купити на сайті інтернет-магазину «Matrason».

Перераховані вище подушки мають ортопедичні властивості і надають хорошу підтримку. Завдяки цьому розслабляються м'язи шийного відділу та голови, не пережимається кровотік. У лінійці товарів цього виробника є як звичайні моделі, так і ергономічні, виготовлені у формі специфічної «хвилі» - два шийних валика різного діаметру дозволяють користуватися подушкою людям різної комплектації.

Перфорований латекс і гелеві комірки надають мікромассажний ефект, розминаючи м'язи обличчя під час сну. Продукція компанії «Неолюкс» сертифікована відповідно до міжнародної системи контролю якості ISO 9001 і OEKOTEX STANDART.

Подушки «Neolux» - для різного віку

Крім продукції для дорослих, в асортименті компанії «Неолюкс» є і подушки для дітей, а також моделі для підлітків. Зазвичай це прямокутні вироби з перфорованого латексу, який забезпечує горизонтальну підтримку шийного відділу хребта незалежно від того, як спить дитина - на спині або на боці. Моделі мають різний розмір відповідно до віку дитини. Так, наприклад, найменша подушка - 30 * 40 см.

В інтернет-магазині «МатраСон» ви зможете придбати подушки інших виробників - зі штучними або натуральними наповнювачами. Ми пропонуємо також якісні матраци та ліжка для дорослих і дітей, можливість виготовлення моделей за індивідуальними мірками. Низька ціна, швидке оформлення замовлення, обережна доставка дозволять вам в найкоротші терміни насолодитися обновкою. Пересилання можлива по всій території України - до Києва, Харкова, Дніпро, Одесу, Запоріжжя і т.д.