Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Подушки Суперпіна

Вид товарів
Сортувати
2 336 грн

Подушка Dormisan Верона класична, створена на основі піни з ефектом пам'яті Меморі. Має ортопедичний ефект. Чохол виготовлений з вплетенням ниток срібла. Прання можливе при температурі до 60°С.

артикул товару 02941
2 800 грн

Подушка Dormisan Верона створена на основі піни з ефектом пам'яті Меморі. Модель має два різновисоких валика, які підвищують ортопедичность. Чохол виготовлений з вплетенням ниток срібла. Прання можливе при температурі до 60°С.

артикул товару 02942
2 560 грн

Ортопедична подушка «Верона» з різновеликими валиками ідеально підходить для любителів спати на боці або тримати голову повище.

артикул товару 04873
Новинка
2 560 грн

Ортопедична подушка «Венеція» відмінно підходить для сну дітям і дорослим завдяки ортопедичному і анатомічному ефекту.

артикул товару 04874
Новинка

Всім відомо, що від якості подушки залежить подальша працездатність і самопочуття, тому потрібно уважно ставитися до вибору спального приладдя. Суперпіна має ефект пам'яті, що дозволяє виробу підлаштовуватися до форми тіла і відновлювати колишнє положення. Подушка з суперпіни - гідний варіант для комфортного нічного відпочинку.

Особливості виробів з піни

 

Зараз існує величезний асортимент моделей, що відповідають усім вашим можливостям і вимогам. Але подушка з ефектом пам'яті є найкращим помічником при хворобливих відчуттях або онімінні в області шиї. Піна чудово вбирає і випаровує вологу. Залежно від ваших уподобань подушки з суперпіни мають кілька ступенів жорсткості. Прати наповнювач заборонено. Чохол виконаний з тканини, яка містить бавовну. Матеріал приємний на дотик.

Позитивні якості суперпіни:

Наповнювач виготовляється з поліуретану. Завдяки його комірчастій структурі суперпіна моментально приймає форму анатомічних контурів тіла. Під впливом людського тіла й тепла мікроячейкі стискаються, що призводить до ефекту запам'ятовування. Ми наполягаємо, що покупка ортопедичної подушки з піни - це прекрасний вибір, як для дорослого, так і для дитини. Піна з пам'яттю забезпечить оптимальне положення шиї і голови під час сну. Модель не потрібно збивати і провітрювати.

Як правильно вибрати ортопедичну подушку з ефектом пам'яті?

Подушка повинна підбиратися індивідуально, тільки в цьому випадку вона забезпечить глибокий повноцінний сон. При покупці слід визначитися з бажаними для вас параметрами:  висота, розмір, форма, рівень жорсткості й звичайно наповнювач. Для того щоб нова модель забезпечувала вас по-справжньому здоровим і комфортним сном, вона повинна відповідати наступним вимогам:

Якщо ви дбаєте про здоров'я своїх рідних, інтернет-магазин «МатраСон» пропонує придбати кокосові матраци та подушки з піни. Вибираючи наш магазин, ви отримаєте високоякісний продукт за доступною ціною. У нас є приваблива система знижок і гарантія якості.

Подушка з суперпіною - справжня турбота про здоров'я вас і ваших близьких. Хочете купити якісну ортопедичну подушку? Тоді відвідайте інтернет-магазин «МатраСон» Україна. Ми швидко доставимо ваш товар де б ви не знаходилися - Київ, Костянтинівка, Запоріжжя, Львів та інші міста України.