Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Шафи з вільхи

Вид товарів
Сортувати
25 148 грн

Дводверна (двостулкова) шафа виготовляється з масиву ясена. Укомплектований висувними шухлядами на направляючих і високоякісною фурнітурою. Широка палітра кольорів.

артикул товару 01185
32 061 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа виробляється з натурального масиву ясена. Внизу розташовані висувні шухляди. Велика палітра кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01186
39 472 грн

Чотиридверна (чотирьохстулкова) шафа виготовляється з цільного масиву ясена. Внизу шафи розташовані висувні шухляди. Широкий вибір кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01187
17 965 грн

Однодверна (одностулкова) шафа виробляється з цілісного масиву ясена. Комплектується двома висувними шухлядами на направляючих. Кольори для тонування в асортименті.

артикул товару 01188
23 166 грн

Шафа дубова Еліт виготовляється з цільного масиву дуба. Розміри шафи: двох-, трьох- і чотиридверні. Оснащена якісною фурнітурою. Широкий асортимент кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01190
27 384 грн

Шафа тридверна Magnoliya виробляється з деревини вільхи або дуба. Обладнана великою кількістю полиць і трьома висувними шухлядами. Широкий вибір варіантів тонування.

артикул товару 02601
19 124 грн

Шафа для одягу дводверна Magnoliya виготовляється з деревини вільхи або дуба на вибір. Оснащена внутрішньої тумбою з полицями і двома висувними шухлядами. Широкий асортимент тонувань деревини.

артикул товару 02602
40 320 грн

Дерев'яна шафа Наомі може виготовлятися з деревини вільхи або ясена. Виробництво можливе також в однодверному і дводверному виконанні. Використовується фурнітура високої якості. Тонування можливе в будь-який колір з представленого асортименту.

артикул товару 03205
50 470 грн

Чотиридверна шафа Наомі може вироблятися з деревини вільхи або ясена на вибір. Модель оснащена фурнітурою високої якості. Для тонування дерева представлений широкий асортимент кольорів.

артикул товару 03206
38 438 грн

Шафа на гнутих ніжках з масиву ясена є продовженням спального гарнітура Queen. Також відмінно підходить до спальні Annabel і Barbara.

артикул товару 04741

Меблі з вільхи - один з найбільш потрібних товарів сьогодні. Така деревина відрізняється простою обробкою, легко тонується в різні відтінки і навіть дозволяє імітувати цінні породи. Вільху також вибирають за низьку ціну і відсутність запахів, що важливо для алергіків.

Переваги шафи з вільхи

 

Громіздкі дерев'яні меблі важать чимало і досить незручні в транспортуванні. Тому вдвічі цінніше вільхова деревина - щільна, але легка, вона дозволяє зменшити вагу шафи і спростити його перестановку або перевезення.

Ще одна перевага вільхи - стійкість до насичування вологою. Таку шафу розташовують не тільки у вітальні або спальні, але й у прихожій, де можна спокійно розвішувати вологі куртки і пальта. Однак вільха погано піддається свердлінню, тому краще вибирати шафу, орієнтуючись не тільки на зовнішній вигляд, але й на внутрішнє планування, щоб уникнути подальших переробок.

На що треба звернути увагу при виборі:

Вільхова деревина має протигрибкові властивості, завдяки чому збільшується її термін служби. Сам матеріал не має смолистих домішок, а тому практично не пахне, не насичується сторонніми запахами. Структура деревини досить плотна, після обробки - рівна і тактильно приємна.

Дизайн шафи з вільхи

М'яка і в міру плотна деревина добре піддається професійній обробці, завдяки чому перед червонодеревниками відкривається більше можливостей для втілення задумів. Тому вільхові шафи або тумбочки можуть бути виконані як в досить простій, так і химерній формі, що важливо, при меблюванні кімнати в певному стилі. Незважаючи на низьку ціну вільхи, цільне дерево залишається дорогим матеріалом, тому в більшості випадків шафи виготовляються з масиву - щільно підігнаних ламелей.

Забарвлення натуральної деревини - досить бліде, зі слабо вираженою структурою, тому вільху зазвичай тонують. В інтернет-магазині Matrason ви зможете вибрати один із запропонованих варіантів тонування, починаючи з «повітряних» світлих кольорів і закінчуючи темними, «вагомими» відтінками.

У нас ви також зможете купити шафи і комоди із сосни, ясена, дуба. Дерев'яні меблі не тільки красиво виглядають, але й відрізняються гарною тривалістю. Доставка товарів з магазину МатраСон відбувається по всій території України - до Києва, Харкова, Дніпро, Одесу, Запоріжжя та інші населені пункти.