Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Шафи з розпашними дверцями

Вид товарів
Сортувати
25 148 грн

Дводверна (двостулкова) шафа виготовляється з масиву ясена. Укомплектований висувними шухлядами на направляючих і високоякісною фурнітурою. Широка палітра кольорів.

артикул товару 01185
32 061 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа виробляється з натурального масиву ясена. Внизу розташовані висувні шухляди. Велика палітра кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01186
39 472 грн

Чотиридверна (чотирьохстулкова) шафа виготовляється з цільного масиву ясена. Внизу шафи розташовані висувні шухляди. Широкий вибір кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01187
17 965 грн

Однодверна (одностулкова) шафа виробляється з цілісного масиву ясена. Комплектується двома висувними шухлядами на направляючих. Кольори для тонування в асортименті.

артикул товару 01188
23 166 грн

Шафа дубова Еліт виготовляється з цільного масиву дуба. Розміри шафи: двох-, трьох- і чотиридверні. Оснащена якісною фурнітурою. Широкий асортимент кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01190
32 931 грн

Шафа ™ Matrason Virginia виготовляється з високоякісного масиву ясена. Комплектується шухлядами на направляючих і міцною фурнітурою. Кольори для тонування деревини в асортименті.

артикул товару 01191
12 880 грн

Шафа Лючія виготовляється з МДФ. Обладнана трьома стулками, дзеркалом, двома висувними шухлядами і великою кількістю полиць. Тонування проводиться в будь-який з двох кольорів на вибір.

артикул товару 02568
17 430 грн

Чотирьохстулкова шафа Альба виробляється з МДФ з деякими елементами з ДСП. Прикрашена фігурним фрезеруванням, підкресленим золотою або чорною фарбою. Укомплектована фурнітурою високої якості, великою кількістю полиць і дзеркалами. Тонується в будь-якій із запропонованих кольорів.

артикул товару 02573
27 384 грн

Шафа тридверна Magnoliya виробляється з деревини вільхи або дуба. Обладнана великою кількістю полиць і трьома висувними шухлядами. Широкий вибір варіантів тонування.

артикул товару 02601
19 124 грн

Шафа для одягу дводверна Magnoliya виготовляється з деревини вільхи або дуба на вибір. Оснащена внутрішньої тумбою з полицями і двома висувними шухлядами. Широкий асортимент тонувань деревини.

артикул товару 02602
50 400 грн

Бук відноситься до твердих порід деревини. За шкалою Брінелля щільність дуба і бука рівні. Також дана модель може бути виготовлена з дуба.

артикул товару 02622
40 832 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа виготовляється з натуральної деревини берези. Велика палітра кольорів для тонування дерева. Можливе виробництво за вашими розмірами.

артикул товару 02859
48 573 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа Грація виробляється з натуральної деревини бука. Велика палітра кольорів для тонування дерева. Можливе виробництво за вашими розмірами.

артикул товару 02864
62 845 грн

Розміри і комплектація підбираються індивідуально. Ширина 288 по корпусу. Актуальну вартість уточнюйте в момент замовлення

Кольори в асортименті.

артикул товару 02872
42 784 грн

Шафа дводверна Рішельє виробляється з деревини берези. Має нішу зі штангою, верхню полицю і кілька висувних шухляд на направляючих.

артикул товару 02973

Розпашна шафа - класична модель, яка використовується вже не одну сотню років. Простота та зручність конструкції роблять її необхідною і сьогодні.

Як підібрати шафу з дверцятами

 

Особливість таких меблів - дверцята, які для своєї роботи вимагають певного вільного простору. Тому небажано встановлювати розпашну шафу в маленьких кімнатах, вузьких коридорах. Краще підібрати їй місце в просторому приміщенні - залі, спальні, дитячій, де вона не буде чіпляти інші меблі або перегороджувати прохід.

Переваги розпашної шафи:

Така модель може бути досить вузькою - компактні «пенали» займають майже стільки ж місця, скільки і тумбочка , проте мають більше місця для зберігання речей. Кутові моделі виручають при нестандартному плануванні приміщення, однак можуть бути зручні не всім. Двостворчасті шафи - класичний варіант, де скомбіновані полки, велика ніша з тремпелів і антресолів.

В інтернет-магазині Matrason ви також зможете купити тристворчасті, чотиристворчасті моделі шафи, щоб охайно і зручно розмістити там одяг, білизну, взуття для всієї родини. Сучасні моделі відрізняються практичним внутрішнім плануванням, причому у кожного виробу - своя «родзинка». Комусь сподобається велика кількість полиць і шухляд, а хтось вважає за краще користуватися тремпелями. Тому при виборі обов'язково потрібно оцінити «внутрішній світ» шафи.

Крім розкішних дерев'яних моделей, у нас також знайдуться варіанти з МДФ, які відрізняються більш низькою ціною.

Розпашна шафа в інтер'єрі

Така модель, на відміну від шафи-купе , рідко декорується. Зазвичай виробники «грають» кольором корпусу, додають фільонок, планок, різьблення, можуть використовувати невелике дзеркало. Подібні меблі незамінні, якщо ви віддаєте перевагу інтер'єру в спокійних тонах. Тонування корпусу можна вибирати з декількох відтінків, представлених в описі товару.

Окремий варіант - шафа-вітрина, завдання якого - привернути увагу до товару. Дана модель має великі полки (іноді скляні), може бути доповнена підсвічуванням. У нашому каталозі ви знайдете також шафи розпашні з дзеркалом - зручний варіант гардероба, який можна встановити в спальні або вітальні. Ми підберемо в пару гарний комод, виконаний в схожому кольорі або стилі.

Не варто турбуватися про пересилання габаритних меблів - з цим завданням з легкістю впораються сучасні транспортні служби, доставляючи замовлення в будь-який куточок України - Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя і т.д.