Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Шафи з розсувними дверима

Вид товарів
Сортувати
38 624 грн

Шафа дерев'яна Ліза виробляється з масиву берези. Широка палітра кольорів для тонування дерева.

У даній моделі фасади, боковини, кришка повністю дерев'яні, і внутрішні стінки шухлядок.

артикул товару 01189
12 620 грн

Шафа Соломія - містка шафа-купе. Фасади виготовлені з МДФ з покриттям з плівки ПВХ. Каркас - ламінована ДСП. Шафа обладнана великою кількістю полиць. Залежно від розміру, може мати одну або дві ніші з поперечиною. Входить до складу спального гарнітура Соломія.

артикул товару 02974
16 740 грн

Шафа Міа - містка шафа-купе. Фасади виготовлені з МДФ з покриттям з плівки ПВХ. Каркас - ламінована ДСП. Шафа обладнана великою кількістю полиць. Входить до складу спального гарнітура Міа.

артикул товару 03797
30 900 грн

Шафа з розсувними дверима. Кольори в асортименті. 160 ширина габаритна по карнизу, по боках 152 см, 220 висота по карнизу, глибина 61 см, по карнизу 67 см. Схема: 13 частина шафи полиці з двома шухлядами, 23 шафи верхня полиця + труба, боки - ДСП, шпон ясена; верх/низ, полиці, перегородка - ДСП ламінована, дверки ясен, вставка МДФ, шпон ясена, підвісна алюмінієва система.

артикул товару 04128

Модель з розсувними дверцятами сьогодні часто називають шафою-купе - це найбільш яскравий і популярний варіант виконання, який приваблює своїм дизайном і практичністю. Розсувні дверцята дозволяють користуватися шафою навіть у вузькому коридорі,  не перегороджуючи прохід.

Якими бувають шафи з розсувними дверима

 

Залежно від типу корпусу, шафа може бути як окремо стоячою (корпусний), так і вбудованою (монтується в ніші). Другий варіант передбачає можливість заощадити на боковинах, верхній частині і навіть днищі - їх функцію цілком здатна виконати сама ніша. До того ж таким чином ви додатково виграєте трохи вільного місця в шафі.

Встановлюючи шафу - пам'ятайте, дуже важливо, щоб підлога була рівною, інакше роликова система швидко вийде з ладу, дверцята почнуть застрявати. Тому перед установкою шафи багато користувачів роблять ремонт підлогового покриття, готуючи майданчик для нових меблів.

Які розсувні дверцята будуть зручними:

Чим вище дверцята, тим більше їх вага і тим важче ними користуватися. Тому якщо ви вирішили встановити дуже високі меблі, щоб використовувати весь вільний простір - краще купити стандартну шафу, доповнену окремими антресолями. В інтернет-магазині Matrason ви знайдете яскраві сучасні моделі, які стануть прикрасою вашої спальні або вітальні. У нас також можна придбати вмісткі комоди і практичні тумбочки, виконані в різних стилях.

Розсувна шафа - особливості дизайну

Купе зазвичай відрізняється відчутними розмірами і може повноцінно замінювати меблеву «стінку». У зв'язку з цим його форма дуже проста і служить хорошим фоном для декоративних елементів (мозаїка, фотодрук, матове скло, дерев'яні панелі і т.д.). Найчастіше основна передня частина шафи-купе - дзеркальна. Так користувачі не тільки економлять на покупці ростового дзеркала, а й отримують додаткову можливість висвітлити кімнату сонячним світлом (за рахунок відображення).

Крім класичних моделей, існують і фігурні, де дверцята рухаються по кривій. Такі меблі виглядають незвично й дійсно красиво, проте потрібно більше місця для роботи вигнутих направляючих.

Гарна дерев'яна шафа - недешевий виріб, однак ціна такої моделі знижується за рахунок боковин і внутрішніх перегородок, виготовлених з більш дешевого матеріалу. У нас ви зможете купити моделі на 1, 2 і 3 двері. Доставка габаритних меблів відбувається швидко і обережно силами сучасних перевізників по всій території України - до Києва, Харкова, Дніпро, Одесу, Запоріжжя і т.д.