Шафа з дзеркалом - класичний прийом, який дозволяє візуально збільшити розміри кімнати, а також допомогти з підбором гардеробу всім членам сім'ї. Чи існують особливості вибору такої шафи?

Дзеркало - зовні або всередині

 

У радянські часи популярними були гардероби, де дзеркало кріпилося на внутрішній стороні дверцят і не вимагало великого піклування. Зараз в моді саме зовнішні декоративні елементи, які можуть займати майже всю стіну, якщо це дозволяють габарити шафи.

Велике зовнішнє дзеркало зазвичай кріпиться на дверцята шафи-купе , причому це може бути як класичний варіант, так і декороване скло - з візерунками, матуванням, фотодруком. Такий прийом доречний, якщо він «перегукується» з якимись деталями умеблювання. Велике, яскраво оформлене скло буде залучати погляд і стане акцентом інтер'єру.

Розпашна шафа часто прикрашає дзеркало поменше, особливо якщо модель передбачає скорочені двері, встановлені над висувними шухлядами. Такий варіант, до речі, більш зручний, оскільки ростові варіанти частіше брудняться саме внизу. Красиво виглядають трьохдверні шафи, де центральна частина прикрашена фігурним дзеркалом - наприклад, овальної форми.

Скло істотно ускладнює вагу дверей, тому бажано купувати вже готовий варіант, а не втілювати особисті дизайнерські задумки.

Переваги шафи з дзеркалом

Якщо ви не наважуєтеся придбати такі меблі, побоюючись регулярних чисток - знайте, сучасні засоби для чищення дозволяють привести в порядок рівне скло за лічені хвилини. Тому проблемою з прибиранням точно не буде. А ось користі така шафа має набагато більше:

Дзеркальну шафу можна встановити в спальні, вітальні, ванній кімнаті. В інтернет-магазині Matrason можна підібрати різні варіанти - як за розміром, так і ціною. А щоб кімната була оформлена гармонійно - загляньте в сусідні розділи нашого каталогу, щоб купити комод , тумбу або навісні полки, виконані в схожому стилі та кольорі.

Доставка меблів можлива по всій території України. Сучасна транспортна служба обережно доставить тендітні меблі в Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя або інше місто за лічені дні.

Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Шафи з дзеркалом

Вид товарів
Сортувати
29 146 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа виробляється з натурального масиву ясена. Внизу розташовані висувні шухляди. Велика палітра кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01186
35 884 грн

Чотиридверна (чотирьохстулкова) шафа виготовляється з цільного масиву ясена. Внизу шафи розташовані висувні шухляди. Широкий вибір кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01187
35 360 грн

Шафа дерев'яна Ліза виробляється з масиву берези. Широка палітра кольорів для тонування дерева.

У даній моделі фасади, боковини, кришка повністю дерев'яні, і внутрішні стінки шухлядок.

артикул товару 01189
29 937 грн

Шафа ™ Matrason Virginia виготовляється з високоякісного масиву ясена. Комплектується шухлядами на направляючих і міцною фурнітурою. Кольори для тонування деревини в асортименті.

артикул товару 01191
24 892 грн

Шафа тридверна Magnoliya виробляється з деревини вільхи або дуба. Обладнана великою кількістю полиць і трьома висувними шухлядами. Широкий вибір варіантів тонування.

артикул товару 02601
50 400 грн

Бук відноситься до твердих порід деревини. За шкалою Брінелля щільність дуба і бука рівні. Також дана модель може бути виготовлена з дуба.

артикул товару 02622
50 693 грн

100% масив дерева, порода - БУК, фасади - суцільна ламель, деталі корпуса - суцільна ламель, обробка - масло Геліос. Фурнітура: напрямні прихованого монтажу з доводчиками пр-во Німеччина.

артикул товару 04668
Новинка