Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Туалетні столики і трюмо

Вид товарів
Сортувати
15 696 грн

Туалетний столик Рішельє виготовлений у класичному стилі з масиву берези. Прикрашений фігурними тахлями і якісною фурнітурою. Комплектується висувними шухлядами у кількості 7 шт і великим дзеркалом. Кольори в асортименті.

артикул товару 01098
11 328 грн

Столик журнальний виготовлений з масиву берези і скла. Комплектується нижньої смужкою. Представлені два варіанти цієї моделі: квадратний і прямокутний. Широка палітра відтінків для тонування деревини.

артикул товару 01129
21 197 грн

Шикарний туалетний столик з масиву натуральної деревини - берези.

Перевага даної моделі полягає у використанні природних матеріалів.

артикул товару 02562
15 728 грн

Ця модель туалетного столика виробляється з деревини берези. Виріб ідеально доповнює серію меблів Вінсент. Комплектується трьома невеликими висувними шухлядами і високим дзеркалом. Тонування можливе в будь-який колір з представленого асортименту.

артикул товару 03322
6 128 грн

Класичний столовий стіл Сокар виробляється з деревини берези. Високу якість виробу підкреслює міцна фурнітура. Тонується в будь-який з представлених кольорів.

артикул товару 03327
21 050 грн

На додаток до витонченої ліжка Tivoly можна купити туалетний столик на гнутих ніжках з масиву дерева Tivoli проводиться з деревини берези. Укомплектований трьома висувними шухлядами і дзеркалом. Замовити туалетний столик можна як в класичних кольорах, так і в палітрі RAl. Кольори для тонування в асортименті.

артикул товару 04020