Киев Глубочицкая,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Матраци Dormisan

Вид товарів
Сортувати
7 320 грн

Висота матраца: 14 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 100 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00598
10 400 грн

Висота матраца: 16 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 130 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00599
14 960 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 180 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00602
17 360 грн

Висота матраца: 22 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 130 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00603
3 640 грн

Висота матраца: 10 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 100 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00606
11 080 грн

Висота матраца: 18 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 140 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00607
20 520 грн

Висота матраца: 25 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 180 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00608
28 360 грн

Висота матраца: 34 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 180 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00609
23 920 грн

Висота матраца: 21 см; Ступінь жорсткості: м'який; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 130 кг. Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 02661
83 680 грн

Топпер Dormisan Ап володіє анатомічним і ортопедичним ефектами, високою повітропроникністю. Наповнення: пінний блок на латексній основі EkoAir. Бавовняна трикотажна тканина Т-COTON, з гумками-фіксаторами. Висота топпера: 6 см

артикул товару 02669
105 600 грн

Топпер Dormisan Ап-плюс володіє анатомічним і ортопедичним ефектами, високою повітропроникністю, має різносторонню жорсткість. Наповнення: пінний блок на латексній основі EkoAir, латексована кокосова койра. Бавовняна трикотажна тканина Т-COTON, з гумками-фіксаторами. Висота топпера: 7 см

артикул товару 02670
108 040 грн

Топпер Dormisan Меморі володіє анатомічним і ортопедичним ефектами, високою повітропроникністю. Наповнення: пінний блок на латексній основі EkoAirMemory. Бавовняна трикотажна тканина Т-COTON з просоченням, що містить екстракт Алое Вера, з гумками-фіксаторами. Висота Топера: 5 см

артикул товару 02671
129 960 грн

Топпер Dormisan Меморі-плюс володіє анатомічним і ортопедичним ефектами, високою повітропроникністю, різносторонньою жорсткістю. Наповнення: пінний блок на латексній основі EkoAirMemory, латексована кокосова койра. Бавовняна трикотажна тканина Т-COTON з просоченням, що містить  екстракт Алое Вера, з гумками-фіксаторами. Висота Топера: 6 см

артикул товару 02672

 

Історія торгівельного бренду Dormisan почалася з 1997 року, з того часу, коли італійський бізнесмен Луіжді Коссар заснував у словацькому містечку Пряшів маленьке виробництво ортопедичних матраців. Основною метою організації стає створення й оперативне впровадження абсолютно нових, нешкідливих технологічних процесів при виготовленні такого роду виробів для дітей та дорослих різного віку.

Сьогодні можна говорити про дане підприємство, як про один з найбільш популярних й потужних розробників в Європі на цьому ринку. Продукція Дормісан користується заслуженою любов'ю та визнанням як в Україні, так і в Європі.

Відмінні риси продукції

Особливим досягненням в розробці нових напрямків виробництва компанія Dormisan називає власну розробку інноваційної технології типу «Sonnocel», яка застосовується зараз в якості наповнювача. В її виготовленні використовується спеціальна формула, завдяки якій в продукції відсутні протипоказання при експлуатації дорослими або ж дітьми.

Також, безсумнівно, гордістю компанії стало створення виробів для сну й відпочинку із застосуванням вовни мериноса, натуральність та якість якої підтверджується сертифікатом відповідності.

Слід зазначити, що при всіх унікальних експлуатаційних властивостях вироби ТМ Dormisan відносяться до середньої цінової категорії. Це робить їх ідеальним варіантом при вирішенні задач для повноцінної релаксації людей, що віддають перевагу здоров'ю з європейською якістю.

Широкий вибір продукції Dormisan в МатраСон

Інтернет-магазин МатраСон пропонує своїм покупцям великий асортимент продукції бренду Dormisan за доступною ціною. У нашому каталозі можна вибрати:

Як придбати натуральний матрац Dormisan

У нашому інтернет-магазині створені всі умови для комфортної покупки товарів найвищої якості. З будь-яких довподоби вам матраців Dormisan, Doctor Health , Roberto Polini або інші ми доставляємо в потрібне місто України. Якщо ви вирішите придбати виріб (комплект продуктів) на суму понад 3000 гривень, продукцію буде доставлено по Україні на безкоштовній основі. Ми даємо гарантію на:

Matrason - відпочинок по-європейські!