Киев Глубочицкая,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Матраци Evolution

Вид товарів
Сортувати
9 797 грн

7 348 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: м'який / жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг .; Пружинний блок: «Pocket Spring»

артикул товару 00136
-25%
12 593 грн

7 556 грн

Висота матраца: 21 см; Ступінь жорсткості: м'який / середній; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг .; Пружинний блок: «Pocket Spring»

артикул товару 00139
-40%
4 997 грн
артикул товару 05193
Новинка

Катеринославська компанія ЕММ пройшла великий шлях від крихітного цеху до потужного підприємства з виробництва ультрасучасних ортопедичних матраців, яку оснащено високотехнологічним обладнанням від найвідоміших виробників США та Європи.

Сьогодні зусилля компанії повністю спрямовані на те, щоб розвивати виробництво, орієнтоване на інноваційні технології, щоб по праву займати одне з найбільш гідних місць на ринку виробників України. Однією з провідних колекцій фірми стали елітні матраци Evolution в збалансованій ціновій категорії.

Особливості даних матраців

Виробництво ортопедичних матраців Evolution повністю орієнтоване на максимальний комфорт і здоров'я людини. Вироби проходять ретельний контроль якості, за всіма ключовими параметрами повністю відповідають світовим стандартам. Матраци цієї серії передбачають гіпоалергенний захист, забезпечує себе спеціальним просоченням чохла, прошивку вискозною ниткою з одного боку виробу і шерстю - з іншого. Така технологія дозволяє захистити матраци від виникнення кліщів, шкідливих мікроорганізмів і зносу чохла.

Серед матраців цієї серії є безпружинні матраци, основою яких є блоки з різними зонами жорсткості з натурального латексу, а також моделі, що комплектуються блоком незалежних пружин Pocket Spring. Ортопедичні матраци Evolution наповнюються високоеластичним матеріалом Ergoflex, кокосовою койрой, піною Memory Foam з «ефектом пам'яті» або натуральним латексом Clima Cell.

Крім того, у виробах застосовуються такі унікальні матеріали: морські водорості, сизаль, верблюжа шерсть, кактусова і пальмова кора.

Асортимент матраців Evolution

Комфортні матраци серії Evolution представлені в нашому каталозі наступними моделями:

Як купити матраци Evolution?

Ми постаралися зробити все можливе, щоб ви змогли купити матраци Evolution, Sweet Sleep, Neolux та інші вироби в нашому магазині  так само комфортно, як і користуватися ними. Для досягнення цієї мети інтернет-магазин МатраСон готовий доставити ваш товар безкоштовно:

Доставку можливо здійснити в будь-яке місто України відповідно до тарифів національних перевізників. Оплату ви вибираєте будь-яким зручним для вас способом, (див. Розділ «Доставка і оплата»).

Matrason - гарантія здорового та комфортного відпочинку!