Катеринославська компанія ЕММ пройшла великий шлях від крихітного цеху до потужного підприємства з виробництва ультрасучасних ортопедичних матраців, яку оснащено високотехнологічним обладнанням від найвідоміших виробників США та Європи.

Сьогодні зусилля компанії повністю спрямовані на те, щоб розвивати виробництво, орієнтоване на інноваційні технології, щоб по праву займати одне з найбільш гідних місць на ринку виробників України. Однією з провідних колекцій фірми стали елітні матраци Evolution в збалансованій ціновій категорії.

Особливості даних матраців

Виробництво ортопедичних матраців Evolution повністю орієнтоване на максимальний комфорт і здоров'я людини. Вироби проходять ретельний контроль якості, за всіма ключовими параметрами повністю відповідають світовим стандартам. Матраци цієї серії передбачають гіпоалергенний захист, забезпечує себе спеціальним просоченням чохла, прошивку вискозною ниткою з одного боку виробу і шерстю - з іншого. Така технологія дозволяє захистити матраци від виникнення кліщів, шкідливих мікроорганізмів і зносу чохла.

Серед матраців цієї серії є безпружинні матраци, основою яких є блоки з різними зонами жорсткості з натурального латексу, а також моделі, що комплектуються блоком незалежних пружин Pocket Spring. Ортопедичні матраци Evolution наповнюються високоеластичним матеріалом Ergoflex, кокосовою койрой, піною Memory Foam з «ефектом пам'яті» або натуральним латексом Clima Cell.

Крім того, у виробах застосовуються такі унікальні матеріали: морські водорості, сизаль, верблюжа шерсть, кактусова і пальмова кора.

Асортимент матраців Evolution

Комфортні матраци серії Evolution представлені в нашому каталозі наступними моделями:

Як купити матраци Evolution?

Ми постаралися зробити все можливе, щоб ви змогли купити матраци Evolution, Sweet Sleep, Neolux та інші вироби в нашому магазині  так само комфортно, як і користуватися ними. Для досягнення цієї мети інтернет-магазин МатраСон готовий доставити ваш товар безкоштовно:

Доставку можливо здійснити в будь-яке місто України відповідно до тарифів національних перевізників. Оплату ви вибираєте будь-яким зручним для вас способом, (див. Розділ «Доставка і оплата»).

Matrason - гарантія здорового та комфортного відпочинку!

Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Матраци Evolution

Вид товарів
Сортувати
8 165 грн

4 083 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: м'який / жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг .; Пружинний блок: «Pocket Spring»

артикул товару 00136
-50%
10 494 грн

5 247 грн

Висота матраца: 21 см; Ступінь жорсткості: м'який / середній; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг .; Пружинний блок: «Pocket Spring»

артикул товару 00139
-50%
8 630 грн

Висота матраца: 23 см; Ступінь жорсткості: жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 130 кг .; Пружинний блок: «Pocket Spring»

артикул товару 00134
7 697 грн

Висота матраца: 22 см; Ступінь жорсткості: середня / жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг .; Пружинний блок: «Pocket Spring»

артикул товару 00135
9 330 грн

Висота матраца: 22 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг .; Пружинний блок: «Pocket Spring»

артикул товару 00138
11 411 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: жорсткий / ультра жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 140 кг .; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 00142