Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Матраци Sweet Sleep

Вид товарів
Сортувати
3 903 грн

3 784 грн

Висота матраца: 19 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг; Пружинний блок Pocket Spring 5

артикул товару 04710
-3%
4 677 грн

3 976 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: жорсткий/середній; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг; Пружинний блок Pocket Spring 5

артикул товару 04712
-15%
2 735 грн

2 261 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 130 кг; Пружинний блок: Bonnel

артикул товару 04709
-17%
4 044 грн

3 688 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 140 кг; Посилений пружинний блок Pocket Spring

артикул товару 04715
-9%

 

Молода українська ТМ Sweet Sleep є продуктом глибокого аналізу найпопулярніших і затребуваних моделей ортопедичних матраців, а також аксесуарів для сну. У своєму виробництві фірма комбінує сучасні технології, інноваційні та натуральні матеріали, що дозволяє їй створювати продукцію з оптимальним поєднанням ціна-якість.

Sweet Sleep завоювала заслужену любов покупців своїм уважним підходом до смаку й уподобанням споживачів, а також привабливими й доступними цінами, на які не впливають оплата послуг міжнародних транспортних компаній, посередників і мито.

Sweet Sleep - особливості виробів

Зручні матраци Sweet Sleep виробляються на сучасному обладнанні, з використанням високоякісної імпортної сировини. На цьому компанія не економить  і для його поставки вибрала найбільших світових імпортерів: натурального латексу з Бельгії і кокосової койри з Польщі, каркасного дроту чеського виробника й ниток з Англії, матеріалу з ефектом пам'яті ViscoMemory з Туреччини й текстилю для матраців з Чехії, Бельгії та Туреччини.

Різноманітні моделі дозволять будь-якому клієнту вибрати для себе найбільш приємливий варіант, а індивідуальний підхід компанії до споживачів її продукції дозволили їй заслужити повагу партнерів і визнання покупців.

Різноманітність моделей в каталозі Matrason

Наша онлайн-галерея представляє 10 популярних моделей матраців Sweet Sleep, кожна з яких має анатомічний і ортопедичний ефект,  сприяє здоровому відпочинку людини:

Зручність вибору й покупки в МатраСон

Для зручності сортування на сторінці, присвяченій матраців Sweet Sleep, ви можете скористатися «Картою індивідуального вибору матраца». З її допомогою ви отримуєте можливість просто, наочно і за лічені хвилини підібрати саме той варіант, який безпомилково підійде саме вам за:

В інтернет-магазині МатраСон ви отримуєте всі переваги вигідної, комфортної та надійної онлайн-покупки. При цьому матрац, який вам сподобався, від Evolution , Sweet Sleep, Luchini або будь-який інший  більш, ніж з 30 різних торгівельних марок, ви можете придбати з доставкою в будь-яку точку України.

Matrason - все для повноцінного відпочинку!