Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Матраци Vegas Smart

Вид товарів
Сортувати
6 386 грн

4 464 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 сп. ісце: до 100 кг; Пружинний блок: «Pocket Spring»

артикул товару 00733
-30%
7 285 грн

5 115 грн

Висота матраца: 21 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 100 кг; Пружинний блок: «Pocket Spring»

артикул товару 00734
-30%
10 850 грн

7 595 грн

Висота матраца: 21 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 110 кг; Пружинний блок: «Pocket Spring»

артикул товару 00735
-30%
7 874 грн

5 518 грн

Висота матраца: 21 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 100 кг; Пружинний блок: «Pocket Spring»

артикул товару 00736
-30%
7 285 грн

5 115 грн

Висота матраца: 22 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 110 кг; Пружинний блок: «Pocket Spring»

артикул товару 00738
-30%
9 517 грн

Висота матраца: 21 см; Ступінь жорсткості: середній/жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 100 кг; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 00731
12 927 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 100 кг; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 00732
 

Компанія «Вегас» - один із найбільших і найавторитетніших білоруських виробників матраців та аксесуарів для сну. На даний час компанія володіє великими сучасними виробничими потужностями, які дозволяють випускати продукцію вищої якості. Будучи в минулому місцевою маркою, Vegas став рівноправним гравцем і відомим  брендом на міжнародній арені. Сьогодні товари виробництва цієї компанії добре знають як споживачі на пострадянському просторі, так і досить досвідчені клієнти з країн Центральної та Східної Європи.

Всі, без винятку матраци «Вегас» відрізняються безкрайнім збалансованим співвідношенням високої якості та доступної ціни.

Особливості матраців даної серії

Діяльність компанії Vegas орієнтована на виробництво виключно якісних матраців. Більшість з моделей виготовлені із сучасних інноваційних матеріалів, які розподіляють вагу рівномірно лежачої людини, без перевантаження окремих частин тіла.

Крім того, до складу матраців включаються такі компоненти, як натуральний латекс, який є довговічним, гіпоалергенним, гігієнічним і добре вентильованим матеріалом, а також MemoryFoam. Останній - матеріал, «запам'ятовує» форми тіла і в результаті цього стає пружним і твердим, де прилягання мінімально, і, відповідно, більш м'яким в тих місцях, де спостерігається підвищена щільність прилягання тіла до матраца.

У виробництві модельних рядів матраців Vegas використовуються найякісніші матеріали. Продуманість конструкції матраца гарантує користувачеві відмінні ортопедичні й анатомічні властивості.

Колекція матраців Vegas в МатраСон

У нашому інтернет-магазині раді клієнтам будь-якого віку та з будь-яким рівнем достатку, саме тому в каталозі матраців Vegas ви зможете знайти пружинні та безпружинні моделі, вироби з вмістом натурального латексу і кокосової койри, дорогі матраци та дешеві вироби:

Як замовити матраци Vegas

Замовити якісні матраци Vegas, а також матраци Dormisan, матраци для медичних установ або інші моделі різних брендів і вартості ви можете в нашому інтернет-магазині. Доставка будь-якого виробу може бути проведена в будь-яке місто та регіон України в мінімальний термін. Основні переваги, якими може скористатися кожен клієнт магазину МатраСон - це:

Matrason - відпочинок європейський, ціни - вітчизняні!